Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rc autó szervó kormányzás hogyan?

Rc autó szervó kormányzás hogyan?

Figyelt kérdés

szeretnék összerakni egy banana pro segítségével egy rc autót.

láttam sok helyen hogy rc autókba szervomotort raknak kormányzás megoldásához így mit sem tudva a szervomotorokról motorokról rendeltem egyet

aztán ma meg érkezet amit rendeltem és szembesültem vele hogy ez csak egy irányba forog ezzel lehet kezdeni valamit hogy forduljon mind 2 irányba vagy ez szervotól függ hogy tud ilyet vagy nem

amit rendeltem az egy futaba s3003


2016. márc. 21. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

Van neki egy középállása, az az egyenes. Innen jobbra-balra tud menni.

2016. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát én próbálgattam jobbra ment balra nem

utánanéztem a kivezetéseknek fehér a jel fekete - piros +

próbáltam felcserélni a + - at akkor nem ment próbáltam - meg a jelet ugyse ment

amúgy az a jel kivezetés az mire jó neki ?

nem tudok semmit ezekröl a szervokról most próbálok bele nézegetni

2016. márc. 21. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értetted meg: A KÖZÉPÁLLÁSA AZ EGYENES.

Amikor középen van, akkor menjen egyenesen az autó.


De lehet, hogy nem szervód van, csak egy sima vevő? Az csak annyit tud, hogy van egy nyugalmi állása (akkor megy egyenesen az autó) - ha pedig jelet kap, behúz, és akkor fordul mondjuk jobbra. Másfelé ez nem tud fordulni.

1000 ft-os autókba ilyeneket tesznek.


A szervó úgy működik, hogy amilyen állásba teszed az adón a kart, olyan állásba kerül a vevőn a szervó is.

2016. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!