Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgoztatok már gazdag háznál?

Dolgoztatok már gazdag háznál?

Figyelt kérdés
Úgy értem takarítás ,szobalány saját háznál vagy magyarországon ilyen nincs? És ilyet a gazdagok hol hirdetik ? Lehet hülyén hangzik a kérdés csak kíváncsi vagyok rá.

#állás #munka #munkahely #saját háznál
2016. márc. 21. 20:48
 1/1 anonim válasza:

igaz nagyon régi kérdés, de szerintem nem hirdetik, hanem kapcsolatok által keresik fel az embert, felkérik persze.


Nekem nővérem dolgozott 1 kis város egyik leggazdagabb házába, viszont nem volt előtte se takarító meg semmi ilyesmi, általába ez ismerettség és bizalmi kérdéseken alapul, hiszen ha belegondolunk, hiába van valakinek takaritói végzettsége, még nem biztos, hogy bízni is fogsz benne.



Attól, hogy gazdag ház, akkora fizetésre ne számítson egy ilyen ember, az ő esetébe eleve 1 igényes nagy házba volt, és eleve takarította a tulaj, csak ilyen"kisebb" dolgokat kellett csinálni, heti 1 nap 4-5 óra, és egy tizest kapott.

2020. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!