Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék regisztrálni a...

Kisribizli kérdése:

Hogyan tudnék regisztrálni a Gmailre úgy, hogy nem kéri a telefonszámot?

Figyelt kérdés
Megcsinálom a mezőt, beírok mindent, (kivéve a teloszám) és az Egyetértek gomb megnyomása után csak azt jeleníti meg, hogy ellenőrzik a fiókom, beírom a teloszámom és nem fogadja el. Mit tegyek?

2016. márc. 22. 10:11
 1/10 Pelenkásfiú ***** válasza:

Hogyhogy nem fogadja el? Mit ír ki pontosan?

Milyen formátumban írod be?

Így próbálod: +36201234567 ?

2016. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát túl sokszor használtam elvileg a teloszámom és nem fogadja el. 06-al kezdem
2016. márc. 22. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Kell lenni olyan gombnak is, hogy ha azt nyomod meg, akkor kihagyja a számbekérős lépést.
2016. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De sokszor használtam a számom.

Más számot kell beírni

2016. márc. 22. 10:40
 5/10 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ne 06-al kezdd. :D

Ha már regisztráltál azzal a számmal másik fiókot, akkor lehet, hogy nem fogja engedni.


Ha jól tudom, egy ideje már nem engedi a telefonszám nélküli regisztrációt. Ahogy a FB sem...

2016. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Pont ma regisztráltam egy google accountot. A telefonszám mező ugyan ott volt, viszont nem adtam meg semmit, és simán működik.
2016. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem akkor kéri a telószámot ha valami gyanúsat észlel, pl. azt sejti h egy "robot" vagy amely spam küldési célból hoz létre egy regisztrációt. Valahol azt olvastam régebben h pl. abból gondolhatja ezt h túl gyorsan végzed a regisztrációs folyamatot.
2016. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
+36-al se engedi :'(
2016. márc. 22. 11:07
 9/10 Pelenkásfiú ***** válasza:
#6 Akkor valószínűleg azt is figyeli, hogy arról a gépről/IP címről hány google fiókot használnak, mert engem sehogy nem engedett tovább telefonszám nélkül.
2016. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Helló,


Ha azt írja, hogy az adott számmal már "túl sok" fiókot hoztál létre, és nem tudod átugrani a telefonos rész a feliratkozás során, akkor másik számot kell használnod.


Ez lehet egy ismerős vagy családtag száma is, ha megengedik, hogy arra küldje a Google a megerősítő SMS-t.


A fiók létrehozása után a biztonsági beállításokban meg tudod nézni, hogy a szám ott van-e és ki tudod törölni.

2016. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!