Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy magasabb legyek?

Mit tegyek, hogy magasabb legyek?

Figyelt kérdés
Eddig én voltam az egyik legmagasabb,de most az osztálytársaim sorra megelőznek.Tudtok valamilyen gyakorlatokat,élettani tanácsokat,bármit,amivel nőhetnék még?Nem versenyképp,de alapból szeretnék még nőni.14/l

2016. márc. 22. 16:06
 1/1 anonim válasza:

Hát ez nem lehet így beindítani majd nőlsz még valószínűleg fiatal vagy.

Esetleg ha úszol akkor a végtagjaid kicsit nyúlhatnak bár ez max 1cm lehet(ráadásul vitatott tény ez).

Én 12 évig verseny úsztam de, hogy ez miatt nőttem e azt nem tudom megmondan mivel 25 éves korodig nőhetsz. De ha van valami valóság alapja akkor tuti nem elég heti 1x 200m et úszni.


Ha nagyon alacsony vagy írhatnak fel orvosok ilyen gyógyszert de az elég ritka esetekben fordul elő.


Én azt tanácsolnám neked, hogy fogadd el magad ha nőlsz nőlsz ha nem hát nem. Amúgysem ez határozza meg az embert.

Ha már 160-175 között vagy semmi probléma nincs. És nem minden fiú 190cm.

Én 186cm és 110kg vagyok és nem mindig jó ez bár dagadt nem vagyok a súlyom ellenére. Sokszor hátrány ez kocsiba nem férsz moziba alig férsz. Ezt csak példaként mondtam ez téged nem érint nyilván. Csak arra utaltam mindennek van előnye és hátrány.

2016. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!