Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lefordítaná ezt nekem valaki...

Lefordítaná ezt nekem valaki nyelvtanilag is helyesen angolra?

Figyelt kérdés

Egy külföldi cégnek kellene e-mail-t küldenem és a Google fordítót nem tartom a legmegbízhatóbbnak erre a feladatra... :)

Íme a szöveg:

,,Magyarországról rendeltem egy terméket, de hibásat kaptam. Hogyan oldható meg a termék cseréje?"

Előre köszönöm! :D



2016. márc. 22. 19:46
 1/4 anonim válasza:
38%
,, Hungary ordered a product, but I was incorrect. How will exchange the product ?
2016. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

from Hungary i ordered a product, but I was incorrect. How will exchange the product?

Bocsi ha tévedek még nem megy 100%-osan az angol. ;)

2016. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

srácok ha nem igazán megy az angol ne nagyon segítsetek :D egyiksem helyes!

I ordered a product from hungary but it was incorrect.How can i exchange the product?

2016. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

I ordered a product from hungary but it was incorrect.How can i exchange the product?


azert ez is hagy nemi kivanni valot maga utan...


Hungary nagy H, I mindig nagybetu.


Es ez igy azt jelenti, hogy a termek Magyarorszagrol lett rendelve, vagyis a kerdezo lehet Ausztriaban is es a cuccot HU-bol kuldtek. Ha az a lenyeg, hogy a kerdezo Mo-n tartozkodik es oda lett szallitva a cucc, akkor I am located in Hungary and I have ordered a product but the wrong item was sent to me.


kerdezo, ha ebayes eladonak akarsz irni, azok fele alig beszel angolul, akkor nekik eleg az is, hogy You sent me the wrong item. Can you send me the correct item? eBayes eladok ugyis arra torekednek, hogy a vasarlojuk elegedett legyen es lehet ingyen/bermentve kuldenek egy ujat/jot.


Ha komoly cegrol van szo, akkor ahogy fentebb irtam

I am located in Hungary and I have ordered a product but the wrong item was sent to me, vagy .... but you sent me the wrong item. How can I exchange the product?

2016. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!