Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Brüsszeli...

Mit gondoltok a Brüsszeli terrortámadásról?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol lesz a következő hely ahol robbantani fognak.

2016. márc. 23. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Megrázó, de nekem megrázó volt a törökök elleni terrortámadás is ami Ankarában történt, csak ugye azt nem kapták ennyire fel.

De bevallom ilyen támadásoknál mindig felvetődik egy kérdés bennem.

Ha már annyi terrorcselekmény lesz Európába, hogy az európaiak is menekülni kényszerülnek, akkor mi európaiak hova menekülhetünk? Minket melyik állam fogadna be? Menjünk mi Szíriába vagy Afrikába? Hiszen lassan az kiürül mert mind Európába akar menni.

2016. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért menekülnének az európaiak? Csak Ukrajnában van háború...
2016. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazad van első.

Szerinted hol fognak robbantani a iszlámok/muszlimok?

Olvastam az újságban hogy Twitteren kiírták hogy a következő hely Németország lesz ,erről mit gondoltok?

Lehet hogy csak elterelik a figyelmet egy adott célpontról vagy tényleg igazat mondanak???

2016. márc. 23. 09:50
 4/5 anonim válasza:
Azt gondolom hogy Európa magának keresi a bajt. Beengedünk minden jöttmentet és SEMMIT nem teszünk ellenük, utána meg csodálkozunk hogy lám, mi történt. Európa egy töketlen, szerencsétlen, balfaşz kontinens.
2016. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Én arra tippelek, hogy hasonló és sok áldozatot követelő merényletek lesznek majd Angliában és Németországban is.

Van pár tippem, pl: London szép napsütéses időben amikor rengeteg turista akar egyszerre bejutni a british múzeumba, és a kígyózó sorok között mondjuk elosztva 3-4 öngyilkos merénylő bombamellénnyel. Simán eltudnak intézni 60-100 embert is, kint a parkban. Még bemenni sem kell nekik a múzeumba.

Németeknél meg szerintem egy szokásos melegfelvonulásnál robbangatnának. Sok halott lenne ott is.

Az biztos, hogy az egyik célpont London lesz a másik Németország.

2016. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!