Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E-bayra regisztráltam a saját...

E-bayra regisztráltam a saját nevemmel, de még csak 13 éves vagyok. Ha rendelek valamit, az én nevemre hozzák és anyukám veszi át helyettem?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Át veheti igazolvánnyal.
2016. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És ebben a kérdésben mennyire releváns, hogy 13 éves vagy?

Vagy azt hiszed, hogy azért, mert 13 éves vagy, a te nevedre szóló küldeményt neked nem adja át a postás?


Simán átveheted te is, csak nem személyi igazolvánnyal, hanem diákigazolvánnyal igazolod magad. De ha nem vagy otthon, akkor bármelyik családtagod átveheti, ha csak nem speciálisan, "Csak saját kézbe" postázott csomag.

De az e-bay-re ez nem jellemző. Még az aláírásos/átvételes csomagküldés is ritka, jellemzően csak nagy értékű termékeknél alkalmazzák. Elég sokat használom az e-bay-t, 10-ból 9 küldeményt simán bedobnak a postaládába. Akkor adják át személyesen, ha a méret miatt nem fér bele, vagy az érték miatt ajánlottan vagy érték-biztosítva küldik.

Ha ahhoz elég idős vagy, hogy bankszámlád legyen, akkor a postás sem fog a korod miatt akadékoskodni.

2016. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kepano_SR válasza:
16 vagyok de igaz 18-20nak is kinézek, a postás kérdi max. hogy nekem-e jött és ennyi. No problem
2016. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha neked te nevedre megy és ajánlottan kapod ami elég ritka átveszed aláírod esetleg személyigazolvány számot kell leírnod,ha nem vagy otthon átveheti anyukád oda írja kicsoda ő neked szem igazolványszám...de esetek 99% csak bedobják a postaládába!Attól h 13 vagy még átveheted simán...
2016. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

engem kevesbe erdekel, hogy anyukad atvehetei vagy sem

inkabb azt aruld el hogy tudsz ebayrol rendelni barmit is Paypal nelkul? A Paypalhoz a minimum eletkor 18 ev


Ha a sajat nevedre hozol letre Paypalt, csak a sajat nevedre kiallitott kartyaszamot tudod hozzarendelni. Ha anyukad kartyajat akarod hasznalni, akkor anyukad nevere kell letrehozni a Paypalt majd azt hozzarendelni az eBayhez.

2016. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!