Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy egyedi póló nyomtatós...

Ha egy egyedi póló nyomtatós cégtől aki online is árul ruhákat, vettem egy pulcsit, de jófogáson keresztül. Akkor még él az elállási jogom?

Figyelt kérdés
ui: Mérethiba miatt küldeném vissza és eggyel nagyobb méretben kérnék is helyette, mert amit küldtek mérettáblázatot azzal nem egyezik amit kaptam. Persze a méret neve (S) ugyan az csak nem akkora mint amekkorának kellene lennie a táblázat szerint így kicsi lett.
2016. márc. 24. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A Jófogáson a cég árulta?

Mert ha nem, akkor nem tőlük vetted.

2016. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a cég árulta. A leírásban reklámozzák is a Facebook oldalukat.
2016. márc. 24. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugye a számla megvan?
2016. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyne, rajta is van a cég bélyegzője.
2016. márc. 24. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor intézd gyorsan!

Hívd fel őket.

2016. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap érkezett meg ma írtam nekik. Egyenlőre várom a választ, ha nem jön holnap reggel hívom is őket. Még a végére annyi kérdésem lenne. Mivel ők voltak a hibásak hisz rossz volt a táblázat amit küldtek a felmerülő plusz postaköltségek kit terhelnek?
2016. márc. 24. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Téged.
2016. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2016. márc. 25. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!