Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Isten szívat engem? Veletek...

Az Isten szívat engem? Veletek szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Van egy játék, League of Legends. Hogy tovább juss, sok pontot kell szerezned sok órás meccsekkel, ha sokat nyersz, bekerülsz Promo-ba. a promo-k a legfontosabb meccsek. És most jön a lényeg.

Soha nem romlik az internet, a számítógép, az áram, SOHA


De amikor promóban vagyok egyből elmegy az áram, akár egymás után 5x is, amíg nem vesztem el a meccset.

(ha pár percig lelépsz a játékból már elég nagy hátrányban leszel, és nem tudod visszahozni csak nehezen)


És ez már ezerszer megtörtént, hogy mindig jó, csak mondjuk leáll a játék csak úgy, vagy épp elmegy az áram. De ez mi?



2016. márc. 24. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a tételes cáfolata a "Soha nem romlik az internet, a számítógép, az áram, SOHA" mondatodnak. De, igen, elromlik, elmegy, megszűnik. Hogy pont olyankor IS, hát, így jártál. Reklamálj a szolgáltatónál.
2016. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy ideje megnézetni a számítógéped (esetleg internetkapcsolatot), hogy mi okozza a leállás t, illetve a vezetékrendszert, hogy miért megy el az áram.
2016. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!