Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy epizódot a Kukucsk...

Keresek egy epizódot a Kukucska kalandjaiból!?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam ezt a részt és csak annyi emlék maradt meg róla, hogy Pitypalatty (ha jól emlékszem) , feláll egy kerekesszékből és elkezd járni. Feltételezem nem álmodtam, mert ez az egyetlen emlék ami miatt tudok a rajzfilmről. Remélem tudtok segíteni ,fontos lenne.

2016. márc. 25. 19:00
 1/4 anonim válasza:

Reménykedtem hogy addig még nem kapsz választ, tegnap óta végig néztem az összes részt de ilyen nincs benne!

De akár te is végig nézheted, youtube-on fenn van...:)

2016. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa, pedig biztos vagyok benne, hogy valahol láttam valami ilyesmit. De nagyon hálás vagyok! :D
2016. márc. 30. 18:09
 3/4 anonim válasza:

Nézd meg az 56. részt! Ott nem a Pitypalatty, hanem egy másik fiú áll fel egy kerekesszékből, de ott ez van.

[link]

(18:00-nál van)

2016. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :D Már azt hittem megzakkantam! :D
2016. jún. 3. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!