Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem nekem idézeteket...

Tudtok nekem nekem idézeteket írni?

Figyelt kérdés
facebookra kellene egy képhez:)

2016. márc. 26. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Íme, íme, neked, neked:

„A Balaton fodros hullámaiban száz meg száz gyermek és felnőtt fürdött. Valamennyien piros, kék, fehér úszóruhában voltak és nevetve, sikongatva lubickoltak a vízben. Itt-ott egy csomó gyermek körben állt, összefogózva és nagy zajjal taposta a vizet.”

2016. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :) még írhattok
2016. márc. 27. 20:45
 3/9 #csokibácsi válasza:

A szerelem nem vak, csupán lehetővé teszi, hogy olyan dolgokat lássunk meg, amiket más nem lát.

(Johny Depp)

2016. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
...Szerelem, mikor nem akarsz elaludni, mert a valóság sokkal szebb mint egy álom ... !! :)
2016. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

"Néha a kitartás is elég ahhoz, hogy legyőzd a lehetetlent."

Ami ma jónak tűnik, talán eltérít egy jobb jövő felé vezető útról.

Nem az lesz sikeres, aki pusztán elkezd valamit. Az lesz sikeres, aki elkezdi, és ha a fene fenét eszik is, befejezi. (Napoleon Hill)

„Ha az ember sokáig vár valamire akkor az a valami sokkal érdekesebb lesz …” (Holly Goldberg Sloan)

Senki nem veheti el tőlünk az álmainkat.

Nincs nap mosolygás nélkül!

Van, amit soha nem lehet megtanulni, át kell élni, hogy megérthessük.

Nem akarok más lenni, mint ami valójában vagyok:ÖNMAGAM !!

Van, hogy az elején még nem látni, hová vezet az út. Egyszerűen csak el kell indulni, és végig kell menni rajta. (Danielle Steel)

"Ne a sikerről ábrándozz, ha sikeres szeretnél lenni; csak csináld, amit szeretsz, amiben hiszel, és a siker magától jönni fog."

David Frost

Soha ne hagyd, hogy bárki a világon azt mondja, hogy nem lehetsz az, aki lenni akarsz.

Most eljött a változás ideje, s keresek egy másik életet, ahol felszegett fejjel, s mosolyogva lépdelhetek.

A mai nap az a holnap, amely miatt idegeskedtünk tegnap.

A változás,amely után sóvárogsz, nincs messze tőled! Mert nincs rajtad kívül. Benned van!

„Találd meg, mi az amiben jó vagy és foglalkozz vele!” Katy Perry

"Csirkék közt kapirgálni, sasok közt repülni tanulsz."

„Minden történet véget ér valahol, de az életben minden vég valami újnak a kezdete!”

Tégy ma valamit, amire holnap büszke lehetsz.

Te magad, légy a változás, amit látni szeretnél a világban!

Amikor az életem végén Isten elé állok, remélem, hogy nem lesz semmiféle olyan kis tehetségem, amire azt mondhatná, hogy nem használtam ki. (Erma Bombeck)

Amíg a múltadon rágódsz, sosem lesz olyan jövőd, amilyet szeretnél.

Az emberek utálnak azért, mert különbözöl, és nem illesz bele a társadalom elvárásaiban De mélyen, legbelül azt kívánják, hogy bárcsak nekik is lenne bátorságuk kilógni a sorból.

Nem félek a holnaptól, mert láttam a tegnapot, és szeretem a mát!!!

Néha csak felnézzek, elmosolyodom és ezt mondom: „Tudom, hogy ez Te voltál, Istenem! Köszönöm!!!!”

Rendben van, ha nem vagy tökéletes. A tökéletlenségeid tesznek azzá, aki vagy.

Néha fel kell adnod azt az életet, amit hosszú ideje terveztél azért az életért cserébe, ami meg van írva neked.

A szív sosem adja fel!

Senki se tudja mire képes, míg meg nem próbálja.

Elhatároztam, hogy életem hátra lévő része lesz a legjobb.

Most le szeretném írni, hogy mennyire szeretem a világot, mielőtt még elfelejteném.

Mindennap történek csodák. Nem mindenki hiszi,de hogy történnek, az biztos !

Nem az a nagy, aki meg tudja változtatni a világot, hanem az, aki képes önmagát megváltoztatni. (Gandhi)

Nekünk kell a változássá lennünk, amit a világban látni akarunk. (Mahatman Gandhi)

Amíg jobban félünk a változástól, mint a megszokott rossztól, addig minden marad a régiben. (Dave Ramsey)

Felejtsd el az összes okot amiért nem megy, és higgy az egyetlen indokban, amiért igen!

A legjobb tanulók kapják a legnehezebb leckéket - viszont a jó tanulók előtt mindig több lehetőség nyílik meg...! (Oravecz Nóra)

Reménykedj a legjobban, de számíts a legrosszabbra! (Nora Roberts)

Mi határozzuk meg a sorsunkat, a döntéseinkkel és a cselekedeteinkkel. Nora Roberts)

A régi történetek tesznek minket olyanná, amilyenek most vagyunk. Vagy megmutatják, hogy milyenek nem akarunk lenni.

(Nora Roberts)

Néha ott van előtted az ajtó, mindössze annyit kell tenned, hogy kinyitod és megnézed, mit rejt. (Nora Roberts)

Bármi is az, ami téged boldoggá tesz, sose add fel! És ha valamit nem kapsz meg, jusson eszedbe: lehet, hogy azért nem lehet a tiéd, mert valami sokkal jobb vár rád.

Ott, ahol valaha sár volt, most virágok is nőhetnek, úgyhogy én sem bánok meg semmit amit tettem.

Néha el kell veszned ahhoz, hogy megtaláld önmagad <3

Ha sosem kockáztatsz, kihagyod a legjobb dolgokat az életben.

Húsz év múlva sokkal jobban fogod sajnálni azokat a dolgokat, amiket nem csináltál meg, mint azokat, amiket igen. (Mark Twain)

Add meg minden napnak az esélyt, hogy életed legszebb napja legyen! (Mark Twain)

Ne a sikerre törekedj, hanem arra, hogy értékessé válj! – Albert Einstein

Bármi, amit az emberi elme képes felfogni és elhinni, azt elérni is képes. – Napoleon Hill

Senki sem szenvedhet vereséget, amíg nem adja fel - saját lelkében. (Napoleon Hill)

A két legfontosabb nap az életedben: a nap amikor megszületsz, és a nap, amikor megtudod, miért. (Mark Twain)

Az ember csak a saját mennyországában lehet boldog. (Mart Twain)

Sok hely an a csúcson, de annyi azért nincs, hogy leülhess.

Húsz év múlva nem azok miatt leszel csalódott, amiket megtettél, hanem amiket nem.

Az érdemes dolgokra várni is érdemes, bármilyen sokáig tart. Ha kell, egy életen át. (Sandra Brown)

Ha te magad nem vagy hajlandó összeszedni magadat, semmilyen gyógyszer nem segít rajtad.(Rados Világ)

Néha vissza kell néznünk, hogy tudjuk, a múlt tanított meg értékelni a jövőnket.

Van, hogy az úton egyedül kell menned. Mert a te utad, a te feladatod. Csak te járhatod be, senki más, mert neked kell a rád váró akadályokat leküzdened, mert a cél a te célod... (Csitáry- Hock Tamás)

Fogadj el annak, amilyen ma vagyok, és ne utasíts el azért, amilyen tegnap voltam.

Minden álom kényelemben születik, de csak lemondásokkal váltható valóra...! (Lakatos Levente)

Csak a jelenben szabad hinni, a pillanatban, mert egy szemvillanás alatt minden semmivé foszlik.

Egyvalaki szeretetére van szükséged, és az a valaki te vagy.

Isten általunk akarja szebbé tenni a világot, jobbá tenni a földet, boldogabbá tenni az embereket." (Böjte Csaba)

Nem az az erős, aki nem esik el, hanem az, aki mindig fel tud állni. .( Niccolo Machiavelli)

Mindenki azt látja, milyennek mutatod magad, s csak kevesen értik, milyen vagy valójában. .( Niccolo Machiavelli)

A paradicsomba csak a poklon keresztül vezet az igazi út.( Niccolo Machiavelli)

Lehet, hogy valaki nem lesz a legnagyobb abban, amit csinál, ám ha megtesz minden tőle telhetőt, van oka az elégedettségre. (Louis Zamperini)


Mindannyiunknak van választása, hogy mit kezd az életével, még akkor is, ha a többség ezt nem így látja, és azt gondolja, az élet az, ami csak úgy megtörténik velünk (Szabó Pétet)

Bárhonnan bárhova el lehet jutni, ha az ember hajlandó megfizetni az árát. (Szabó Péter)

Ha más akarsz lenni, mint aki vagy, elpazarlod önmagad. (Kurt Cobain)

Ők azért nevetnek rajtam, mert más vagyok. Én azért nevetek rajtuk, mert mind ugyanolyanok. (Kurt Cobain)

Panaszkodhatsz, hogy a rózsa tüskés, vagy örülhetsz, hogy a tüskével rózsa is jár.

Tudod a tél után mindig a tavasz jön,

Minden fájdalom egyszer elköszön.

Senki sem képes arra, hogy visszamenjen az időben és ismét elkezdje a történetét, de bárki újrakezdheti ma, és teremthet egy új befejezést.

Furcsa, hogy nem igazán vesszük magunkon észre a változást az évek során (sem külsőleg, sem érzelmileg), aztán egyszer csak visszanézel és már egy teljesen más ember vagy. Olyan ez, mint nézni a karodon az órát: nem feltűnő, ahogy peregnek a másodpercek, de mégis örök mozgás jellemzi.

Sose bánkódj a veszteségeid miatt, mert ha a sors elvesz tőled valamit, idővel mindig kárpótol majd valami sokkal jobb dologgal.

Egy napon megszületünk. Egy napon meghalunk. Egy nap alatt megváltozhatunk. És egy nap alatt szerelmesek lehetünk. Minden megtörténhet egyetlen nap alatt. (Gayle Forman)

Minden szentnek van múltja, és minden bűnösnek épp úgy van jövője.

Az ember nem lehet elégedett az életével, amíg nem elégedett önmagával. (Mark Twain)

Amit ma teszünk, döntés arról, hogy milyen lesz a világ holnap. (Marié von Ebner-Eschenbach)

Arra van szükségem, hogy újra és újra emlékeztessem magam a napok időlegességére, és hogy győzködjem magam: ha a tegnapot túl bírtam élni, a mát is túl fogom. (Gayle Forman)

Ha valami nem jön össze ,az azért van mert valami jobb vár rád..

Nem történhet velem rossz dolog, legfeljebb csak olyan, ami tanít. Fájjon, ha fájnia kell, akkor sem fogok összeroppanni… ugyanis ma már van bennem bátorság, és bármi történik velem, én felállok! Oravecz Nóra

Sose kételkedj magadban ès ne pazarold egy az életed egyetlen pillanatát se! Az élet túl rövid, és te túl különleges vagy…!

(Ariana Grande)

Mindannyian ugyanazt a földet tapossuk, de ugyanúgy mindannyian el is fogjuk hagyni azt. Tehát, csak átutazók vagyunk itt. Az viszont nem mindegy hogyan éljük túl az utazást, s mi lesz a végállomás.

„Azok az emberek érik el céljukat, akik akkor is továbbmennek, amikor úgy érzik, nem tudnak már menni.”

Azok, kik mások életébe fényt hoznak, maguk sem kerülhetik el azt. (James Matthew Barrie)

“Olyan munkát válassz, amit nagyon szeretsz, hogy ne kelljen dolgoznod egy napot sem életedben”

Tudod hol vesznek el az álmaid ?

Azokban az estékben amit alkoholba és füstbe folytatsz…

Már nem csak túlélem a hétköznapokat, hanem megélem azokat.

Mert az élet túl sokat ér ahhoz, hogy jelentéktelenné váljon…!

Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé.

Nem a múltba révedés tesz minket bölccsé, hanem a felelősségünk a jövő iránt.( George Bernard Shaw)

A világ összes kábítószere sem menthet meg minket önmagunktól. (Marilyn Manson)

Nem az a fontos, hogy elestél, az a fontos, hogy talpra állj! (Abraham Lincon)

A bátorság nem mindig hangos, épp ellenkezőleg: néha a bátorság nem más, mint az a kis csendes hang, ami azt suttogja: 'holnap újra megpróbálom'.

2016. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem tudod megváltoztatni a múltadat, de elengedheted és elindulhatsz a jövő felé

Minden nap, amikor felkelsz, döntést kell hoznod. Dönthetsz úgy, hogy haragban leszel világgal, vagy dönthetsz úgy is, hogy mindez nem fog rád hatni.(Miley Cyrus)

Távolról sem vagyok az az ember, aki szeretnék lenni, de beláttam, hogy nem is vagyok olyan nagyon hibás. /Audrey Hepburn/

Kedves önmagam! A háborúnak vége. A fegyvert letettem. Elfogadlak, úgy ahogy vagy. Üdv: ÉN.

És lágyan így szóltam a testemhez: „szeretnék a barátod lenni”. Ő pedig mély levegőt vett és azt mondta „egész életemben erre vártam”.

Nagyon sok ember számára hiányzik a boldogság. De nem azért, mert nem találtak rá, hanem azért mert nem álltak meg, hogy élvezzék. (William Feather)

Ha valamit nagyon akarsz, ne hagyd, hogy mások meggyőzzenek arról, hogy nem tudod elérni.

10 év múlva sokkal jobban fog gyötörni, hogy mi az amit nem tettél meg, mint a hibák amiket elkövettél!

Most történek azok a „régi szép idők ” ami után majd 10 év múlva sóhajtozunk.

Néha azok a dolgok változtatnak meg minket, amiken mi magunk nem tudunk változtatni

A remény azt jelenti, hogy az ember úgy érzi, van esélye valamire.

Ilyen az, amikor egy álom valóra válik.

Nincs jobb orvosság a boldogságnál. Maximum a nevetés ...! Doktor House c. film

A jövő ma, ezen a napon kezdődik. (én)

Ha az élet valóra váltja a legszebb álmodat, akkor nincs mit megbánnod, ha ez az álom aztán véget ér.

Ne csak akkor legyél büszke magadra, amikor elérted a célodat. Legyél büszke magadra minden egyes apró lépésért, amit megteszel a céljaid felé.

Higgy az álmaidban, mert okkal kaptad őket!

Ha hinned kell valamiben, kezd magaddal!

Minden perc új esély arra, hogy mindent megváltoztass.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg.

"Onnan fogod tudni, hogy jól vagy, ha nem találsz senkit, akinek a helyébe lennél. És bármibe kerül, vagy akármi fáj, tudod, hogy élni lehet is, nem csak muszáj.

“Ma van az a nap, amikor megünnepeljük a pillanatokat – megállunk, hogy érezzük a napfényt, és saját szivárványt építünk. Ma van az a nap, amikor megünnepeljük a lehetőségeket, és nekivágunk saját kalandjainknak. Ma van az a nap, amikor élünk és nem aggódunk, amikor megünnepeljük az örömöt, amikor időt találunk álmainkra, és arra, hogy higgyünk a csodákban.”

Olyan erősen higgy abban amit szeretnél, hogy más esélye se legyen csak megvalósulni.

Mert ha nem próbálom meg, életem végéig kísérni fog az a bizonyos 'mi lett volna, ha...?' kérdés, amit a világon a legjobban utálok.

Ha elhiszed magadról, hogy képes vagy rá, már félig meg is csináltad.

" Soha ne hagyd, hogy bárki a világon azt mondja, hogy nem lehetsz az, aki lenni akarsz." Lady Gaga

Ha tavaly ilyenkor valaki elmesélte volna, hogy mi lesz most, én az arcába nevettem volna, mondván ez lehetetlen…

Most eljött a változás ideje, s keresek egy másik életet, ahol felszeget fejjel, s mosolyogva lépkedhetek.

Talán nem vagyok az, aki akartam lenni. Tudom, hogy nincsen meg minden mit akartam. De egy hosszú út van mögöttem, és soha nem adom fel, hogy az legyek, aki lenni akarok.

Sem akadályok, sem nehézségek, sem más emberek nem állíthatnak meg. Csak saját magad állíthatod meg magadat.

(Jeffrey Gitomer)

Én magam lettem a csoda, amiért imádkoztam (Nick Vujicic)

Még mindig hosszú út áll előttem, de már messze vagyok attól, ahol valahol voltam és erre nagyon büszke vagyok.

„Küzdj, amíg ők alszanak. Tanulj, amíg ők buliznak. Élj úgy, ahogy ők álmodnak”(Hosszú Katinka)

„A világ tele van kedves emberekkel. Ha nem találsz egyet sem,legyél te az!”

A mai nap az a holnap, amely miatt idegeskedtünk tegnap.

Aki elmegy soha nem fog visszajönni, mert aki visszajön már nem ő.

Nem azt kell sajnálni, ami volt és elmúlt! Hanem ami lehetet volna, de nem volt!

Vannak az életben pillanatok, melyekből csak egy emlék marad lelkünkben: az, hogy boldogok voltunk.

Csak azért, mert a világ tele van rossz dolgokkal, nekem még nem kell hagynom, hogy ez elszomorítson. (Jessica Sorensen)

Csak egyszer vagyunk fiatalok aztán más mentséget kell találnunk!

Tudod mi a remény? Amikor olyat kívánsz, amiről tudod, hogy nem fog sikerülni.

Tudod mi a bánat? Eljönni onnan ahonnan boldog voltál. S ott hagyni a szívedet örökké.

Nem az idő változtat meg téged, hanem az emberek, akikkel ezen időszak alatt találkozol.

Nem vagyunk mi öregek! Mi újrahasznosított tinik vagyunk!

A legjobb módszer önmagunk felvidítására, ha felvidítunk valaki mást. Mark Twain

Engem is mindig aranyos kedvűnek ismertek, de csak az én jó Istenem tudná megmondani, mennyi éjszakai sírásba kerül az, hogy nappal mindig nevessen az ember szeme. Móricz Zsigmond

Olyan akarok lenni, mint egy bohóc! Nevetni akkor is, amikor fáj... Örömöt okozni másnak, ha magamnak késő már.

Az életben lesznek olyan dolgok, amik miatt nehéz lesz mosolyognod.. de bármi is jön, az összes fájdalom ellenére, meg kell őrizned a humorérzéked!

Csak azért mert csináljuk a rossz dolgokat , nem jelenti azt, hogy rossz emberek vagyunk!

Talán minden jó dologért, egy rosszat kell fizetni.

"A búcsú nagyon fontos. Különösen azoknak, akik maradnak." Jo Nesbo

„Nem az voltam én, aki ma vagyok.” (Juhász Gyula)

Nem azt kell sajnálni, ami volt és elmúlt! Hanem ami lehetet volna, de nem volt!

"Ha az élet olyan, mint egy film, nagyon érdekelne, mennyit kapott ezért az, aki engem játszott." Kőhalmi Zoltán

"Visszatekintve könnyű látni, milyenek voltunk tegnap vagy épp tíz évvel ezelőtt; mindig azt nehéz felismeri, hogy milyenek vagyunk most." Harper Lee

„Ne légy szomorú, ha búcsúzni kell. Búcsúra szükség van az új találkozáshoz.” Bach, Richard

Ha nincsenek emlékeid, olyan, mintha soha nem is léteztél volna (Maggie Stiefvater:)

„A legnehezebb dolog, várni valamit, amiről tudjuk, hogy sohasem következik be.”

Mindannyiunknak élnünk kell, mielőtt megöregszünk. A félelem hülyeség. Később bánni fogod. (Marilyn Monroe )

„Aki hagyja, hogy megszelídítsék, az a sírás kockázatát is vállalja vele.” Antoine de Saint-Exupéry

"Uram, nem csodákért és látomásokért fohászkodom, csak erőt kérek a hétköznapokhoz." Antoine de Saint-Exupéry

“Sohasem veszíthetjük el, amiben egyszer örömünket leltük. Mindazok, akiket mélyen szeretünk, részünkké válnak.” (Helen Keller)

Manapság az ágyból kikelni is veszélyes, de élni kell az életünket. (Vámpírnaplók)


Egy egész világ vár rád odakint, csodás városok és művészet és zene, valódi szépség, és az egész a tiéd lehet. (Vámpírnaplók)

A megbocsátás nem egy feladat, hanem ajándék. (Vámpírnaplók)

Nincs annál rosszabb, mint ha már semmi más nem szeretnél lenni, csak az, ami voltál! (Moldova György)

A legjobb ajándékokat nem lehet becsomagolni... mégis megmaradnak örökre. (Bill Watterson)


"Az élet szórakoztató. A dolgok változnak, az emberek is változnak, de te mindig te maradsz, szóval maradj hű önmagadhoz, és soha ne áldozd fel azt, aki vagy, senkiért sem." (Zayn Malik)

"Aki nem tudja, hogy ezt a kis világot te nagyobbá teszed, az nem érdemel meg téged."

"Légy önmagad. A világ imádja az eredetit." (Ingrid Bergman)

"Az álmok városa az, ahol álmaim pasija lakik. És ezért nem kell Hollywoodba utaznom."

Irigylem József Attilát. Neki legalább sínen volt az életete.

"És minden keserű napnak azt fogom mondani, holnap leszek szomorú, ma nem!"

Néha magad hozod meg a döntéseidet, néha pedig egyszer csak megtörténnek veled. (Gayle Forman)

"Középiskola. Azzá teszi az embereket, amiről azt mondták, hogy sosem lennének."

A nevetés olyan seprű, amivel lesöpörjük a szív pókhálóit. (Mort Walker)


Nem tudtam elképzelni, hogy egyszer véget ér a főiskola. Életem legboldogabb négy évét töltöttem itt. Végignéztem az asztalnál ülő nevető és sikítozó társaimon. Ők voltak a családom. Megértettek és úgy ismertek, ahogy senki más a világon.

(Cora Carmack)


Várom azt a napot, amikor majd belenézek a tükörbe és nem leszek rosszul magamtól

Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért. (Kurt Cobain)

Inkább utáljanak azért, aki vagyok, mint hogy szeressenek azért, aki nem.(Kurt Cobain)

Vannak séták, amelyeket az embernek egyedül kell megtennie.

A döntéseink tesznek azokká akik vagyunk.

Az optimista egyáltalán nem az, aki soha nem szenvedett, hanem az, aki átélte és legyőzte a kétségbeesést...!

Alekszandr Nyikolajevics Szkrjabin

Ne aggódj, szivárvány sincsen eső nélkül.

Semmi nem olyan rossz, mint kivárni azt, ami sosem jön el..

A hétköznapokat csak azért teremtették, hogy az ember a vasárnap unalmát kiheverje. (Mark Twian)

Ha nem csinálsz örült dolgokat amíg fiatal vagy nem lesz min nevetned öregkorodban.

Mosolyogj és tudasd mindenkivel, hogy ma erősebb vagy, mint amilyen tegnap voltál

Ha szükség van rám, de nem szerettek, akkor maradok. Ha szerettek, de már nincs rám szükség, akkor elmegyek.

Egy idő után a bánat dühé alakul át.

A kihullott könny megbosszulja magát azon, aki okozta... (Jókai Mór)

Semmibe vesszük azt, aki rajong értünk, de rajongunk azért, aki tudomást sem vesz rólunk, azt szertjük, aki bánt minket és azt bántjuk aki szeret…

Egy álom csak egy álom, egészen addig, amíg úgy nem döntesz, hogy igazzá teszed. (Harry Styles)

Gyenge idegzetűeknek nem ajánlom magam

Sosem voltam annyira különleges, mint amennyire szerettem volna az lenni

A legijesztőbb dolog a távolságban az, hogy nem tudjuk, vajon elfelejtenek, vagy emlékezni fognak ránk.

Az, hogy hány követőd van nem számit. Hitlernek 4 millió volt, Jézusnak 12.

2016. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mindenkinek vannak hibái... Csak nekem kicsit több, és egy kicsit nagyobbak.

Vannak olyan csaták, amik elvesztek, még mielőtt elkezdődtek volna. (Stephenie Meyer)

Ha mindenki elégedett lenne önmagával, nem lennének hősök a világon. (Mark Twain)

Anyám mindig azt mondta, hogy ha nem vigyázol valamire, nem érdemled meg, hogy a tiéd legyen.

Minden reggel eldöntöm, hogy kedves leszek másokhoz… Aztán kilépek az ajtón és rájövök ez nem az a nap.

Az érzés mikor rájössz az életed hasztalan, semmit nem tettél le az asztalra, ronda vagy, nincsenek barátaid, nincs miért felkelned, átlagos vagy és ha meghalnál senki nem siratna. igen, egy tipikus nap.

Túl rövid az élet, hogy féljek, inkább úgy éljek, hogy később meséljek

Vannak emberek, akikből fény árad mások felé. Lehet, hogy régen alagútban éltek, és az alagútban nem volt más fény, csak ami bennük égett. Aztán, hogy kijöttek az alagútból, a fényük most másoknak világít.

Elfog jönni az idő, amikor megunom az egészet, és itt hagyok mindenkit....

Lehetek én a sötét éjszakában felbukkanó fény vagy életedet végig kísértő rém,a választás rajtad áll!

Vannak pillanatok az életben, amire örökre emlékezni fogok. Nem azért, mert fontosak voltak, hanem azért mert itt voltál.

Az életben is - ahogy a színházban - néha vannak tökéletes pillanatok, amikor a csillagok szerencsésen együtt állnak, és az ember pontosan ott van, ahol lenni szeretne, nagyszerű emberekkel körülvéve, és azt csinálja, amit akar. (Cora Carmack)

Azt hiszem egy ölelés is elég lenne tőled ahhoz hogy elsírjam magam a boldogságtól.

Nem kell egyetértened. Csak el kell fogadnod, amit mondok. (Nora Roberts)

Néha úgy bukkansz rá arra, amit akarsz, hogy nem is keresed. (Nora Roberts)

„Nem találok szavakat magamra ” (József Attila)

A magány azt jelenti, hogy kívülálló vagy. Hogy más vagy. Kirekesztett. (Maggie Stiefvater)

Ha boldog nem is, de részeg lehetsz!!!

„A fényt is csak a sötétségben hiányolod.”

Most eredj és élj, mert a világ a tiéd!!!

Néha úgy elmennék valahová, hogy én se tudjam , hogy hol vagyok,….

Kislányként másképp láttam a világot. Én nem ilyen életre vágytam..

Tudod kiröhöghetsz..lepereg rólam.. de ha azt élted volna túl mint én nem hiszem hogy te most is vigyorognál..

~ Az emberek változnak de az emlékek nem.!”

A múltat nem lehet megváltoztatni. És talán nem is lenne értelme. (Danielle Steel)

Néha le kell mondanod valamiről, amit nagyon szeretnél, mert azoknak, akiket szeretsz, így a jó. (Danielle Steel)

El kell búcsúzni. Ha az ember nem teszi, örökre szilánkok maradnak a lelkében. (Danielle Steel)

Eljön majd az idő, amikor úgy érzed, mindennek vége. Az lesz valójában a kezdet. (Louis L’ Amour)

A legrosszabb az a remény, amihez még akkor is ragaszkodunk, amikor tudjuk, hogy már rég szertefoszlott.

Az élet olyan, mint egy lift: fent vagyunk, majd aztán lent, megérintjük az eget, utána a földet..

Furcsa dolog hazaérkezni. Minden ugyanúgy néz ki, ugyanolyan az illata, ugyanúgy érzel. Aztán rájössz, hogy az egyetlen dolog, ami változott, az te vagy.

Néhány hiba túl jó ahhoz hogy csak egyszer kövessük el ;)

Olyan mintha minden eltűnne. Nincs múlt, nincs jövő, csak a pillanat 

A legjobb emlékek örökre bennünk maradnak.

Nem tudok olyan jó lenni, amilyen szeretnék, de olyan rossz se, amilyennek lennem kéne…(Paulo Coelho)

Csak akkor lehet segíteni valakin, ha hagyja. (Jojo Moyes)

A távollét nem teszi okvetlenül szeretőbbé a szívet, de határozottan frissíti a szemet…! Stephen King

Valakinek a hiányát az apró dolgokból vesszük észre igazán!!!

Ha eljön a nap, amikor már nem lehetünk együtt, őrizz meg engem a szívedben. Ott leszek mindig. (Micimackó)

A szépség nem az arcodon van, nem is a mosolyodban, de még csak nem is a szívedben. A szépség a bundádban van, a tappancsod párnácskáiban és a bajszod végében ahogy pöndörödik, és csiklandozza a másikat egy életen át.

Sajnálom Anyu és Apu, hogy soha nem lehettek büszkék rám...

Én se magamat választanám.

A boldogság gyakran egy olyan ajtón szökik be életünkbe, melyről nem is gondoltuk, hogy nyitva maradt. John Barrymore

A különlegest a tökéletes sem pótolja.

Ami fontos, azt nem felejted el soha... Màrai Sàndor

Néha nemcsak a rossz emlékek tesznek szomorúvá, hanem a legjobbak is, amelyekről tudod, hogy nem fognak még egyszer megtörténni.

Nem azok az emberek hiányoznak, akiket szeretünk. Az a darabka hiányzik önmagunkból, amit magukkal visznek..

„Nincsenek rossz ötletek, csak rosszul megvalósított jó ötletek” (Damon Salvatore)

Minden, ami eddig szabad volt, ma már korlát, minél inkább felejtenék, annál többet gondolok Rád. Punnany Massif

Az élet mindenkinek máshogy szép. Tedd hát olyanná, amilyennek megálmodtad.

A boldogságot akkor értjük meg, amikor szomorúak vagyunk; zaj kell ahhoz, hogy igazán értékelni tudjuk a csendet; hiányt kell szenvednünk ahhoz, hogy megbecsüljük azt, amink van.. az élet túl ironikus ahhoz, hogy teljesen megértsük.

Talán nem mindenki jó ember ezen a Földön, de az biztos, hogy minden emberben lakozik valami jó. Soha ne ítélj könnyelműen, mert ahogy minden szentnek megvan a maga múltja, úgy minden bűnösnek van jövője.

Bárhová is utazunk, bármilyen messze is menekülünk, a múltunk elől nem szökhetünk meg!

Az életkor csak egy szám. Az érettség egy választás. (Harry Styles)

Nem az a fájdalom, mitől könnyes lesz a szem, hanem mit egy életen át hordunk csöndesen.(Goethe)

Ugyanarra az égboltra nézünk fel, és mégis milyen különböző dolgokat láttunk.

Mindenki jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának.

Nekem se nagyon tetszik, amivé váltam.

Van, hogy a körülötted lévő emberek nem értik még azt az utat, amin jász… Nem is kell megérteniük. Az az út nem az övék.

Tükröm, tükröm, mondd meg nékem, mit baszok el minden héten?

„Mindig azt hittem, hogy az első napok voltak a legnehezebbek. Tévedtem. Az utolsók azok. ” (Leiner Laura)

Ő több, mint egy fiú. És ez több, mint egy szerelem.

Amikor minden szerelmes zene, idézet és vers értelmet nyer.

Mindenki másnál fontosabb nekem...

Te voltál a legjobb, amit az élet nekem adott.

Minden percben elvarázsolsz teljesen.

Előtte nem tudtam milyen boldognak lenni.

Mert te vagy az egyetlen!

Szeretek veled beszélgetni! Olyankor mindig boldog vagyok!

Mióta megismertem, képtelen vagyok neki ellenállni.

A Te szádból hangzik a legjobban a nevem.

Kérlek, fogadj el olyannak, amilyen vagyok, s akkor egyre jobb leszek

Az vagy nekem, mint szívnek a dobbanás, mint testnek a lélegzet, és mint léleknek a fény. (Nora Roberts)

Addig fog szeretni, amíg te szereted őt. (Danielle Steel)

Vele őszinte a mosolyom és a nevetésem is.

Én csak most jövők rá, hogy amíg nem ismertem őt, addig fogalmam sem volt arról, hogy mi a szerelem.

Végig te voltál az igazi.

Van amiből sosem elég. Ilyen vagy te is.

Ő lett az a személy akiről a dalok szólnak.

Ha veled vagyok, nem érzem magam magányosnak.

A távolság sosem választ el két szívet hogyha igazán szeretik egymást.

Csak nézek, bámulok rád és észreveszem magam. Igen, te vagy az, aki kell.

Nekem a te mosolyod kell reggel ha ébredek...

Szerencsésnek mondhatom magam, hisz megtaláltalak téged.(én)

Te vagy az én boldogságom.

Amit elképzelünk, arról soha nem szabad lemondani...!(Clive Barker)

Szeretem amikor ránézz.

Szükségem van Rád, akár egy szívdobbanásra.

Szebb a világ, amióta tudom, hogy Te is benne vagy.

Minél többet tudok meg rólad, annál jobban beléd szeretek.

”Veled ezer csók is kevés lenne…”

… és a hallgatassa volt, ami választ adott az összes kérdésemre.

Alig maradt valami, ami boldoggá tesz, de te azzá teszel. (Jojo Moyes)

Tudom, hogy őrültségnek hangzik, de mi kezdettől fogva úgy összeillettünk, mint a borsó meg a héja.

Ő az , akinek lehet hogy nemet tudok mondani , megtudom sérteni és tudok vele flegmázni , de sosem tudnám kitörölni az életemből...

"Az ember imádhat valakit este, de csak akkor kösse össze az életét az illetővel hosszabb időre, ha reggel is ugyanúgy szereti." (Nógrádi Gábor)

„Nem akarlak kifordítani, nem akarok rád láncot tenni. Semmi mást nem akarok, mint meghagyni téged annak az embernek akibe beleszeretem. Azt akarom, hogy mellettem AKARJ maradni szabad akaratodból. Kövesd az álmaidat, legyenek saját céljaid, légy önmagad... csak csinálj helyet nekem az életedben és örök társad, örök cinkosod leszek. Mert a szerelem számomra nem azt jelenti, hogy egymáshoz láncoljuk magunkat, a szerelem az a szabadság, - annak a szabadságnak kellene lennie- amit együtt élünk át. ”

Egyszer csak azon kaptam magam, hogy fülig szerelmes vagyok belé, és ettől kezdve valahogy kerekebb lett számomra a világ. Szebbnek láttam a napsütést, illatosabbnak éreztem az esőt, boldogabb voltam attól, hogy élek, és hogy az ő közelében lehetek. A valóságban a szerelem ezerszer szebb és jobb, mint valaha hittem. A szív dübörög, a lélek ujjong, a test ünneplőbe öltözik, hogy a legszebb formáját nyújtsa, és amikor egymás karjaiba olvadunk, megszűnik létezni a világmindenség…

Reggel volt, kávét ittam. Hajam csomókban még, mindenem az esti múltban. A jelent akartam megszépíteni, minden erőmmel ezen voltam, mikor hátulról kezeid átkaroltak, s te egy mozdulattal helyettem megoldottad.

2016. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hazudd, hogy vársz, hogy örökké vársz, hogy soha nem szerettél még így senki mást.

Amikor vele beszélek az olyan , mint amikor kezd hatni a drog. Lebegek és nem érdekel mennyi az idő és milyen nap van. Nem érdekel , hogy mi van ma és mi lesz holnap..Csak az érdekel , hogy ő , hogy van.

Ha szeretsz valakit szeresd őszintén tiszta szívvel! Aztán kérd az Isten, hogy ne vegye el tőled ezt a kincset!

Nézem Őt

Figyelem minden egyes mozdulatát, a legkisebb vonásait is. A szemét ahogy fények játszanak benne, az arcát mikor észreveszi, hogy nézzem és grimaszol, a száját ahogy széles mosolyra húzódik…

Csak nézzem komoly tekintettel…. mert az igazság az, hogy ilyenkor én vagyok a legboldogabb ember a világon!

Oly hirtelen jöttél, nem értettem, hogy mi történik körülöttetem, csak annyit éreztem napról-napra, hogy jobb veled, mint nélküled.

Talán ezt szeretem benne a legjobban, amilyenné engem tesz. Nem azt, ahogy érzem magam tőle, hanem amilyenné tesz. (Gillian Flynn)

Az első pillanattól, hogy megérintett, a lelkemnek olyan felét ébresztette fel, amelyikről nem is tudtam, hogy létezik.(Andrea Cremer)

Az az ember,akit bennem szeretsz jobb nálam, én nem olyan vagyok, de te szeress és én igyekszem. hogy jobb legyek önmagamnál…

Vannak dolgok az életben, amelyekért érdemes harcolni, bármi lesz is a végeredmény. Te is ezek közé tartozol. (Cora Carmack)

Onnan tudom, hogy jó szíved van (...), hogy abban a pillanatban, hogy megismertelek, harcolni akartam érte. (Rachel Van Dyken)

Minden érintés nyomot hagy maga után.

Köszönöm, hogy odafigyelsz rám és egy pillantásomból megmondod, ha valami nem oké. Kevés ember tudja, hogy mi zajlik bennem igazán. Te közéjük tartozol.

Legyél mindig az enyém, mert kellesz nekem. Még akkor is mikor hisztizek vagy rosszul viselkedek veled.

Veled boldog vagyok, veled szelíd vagyok, veled erős vagyok, veled nyugodt vagyok, veled mosolygok, veled én énmagam vagyok. Nincs olyan többé, hogy nélküled, tervem és jövőm van veled. (Balzac)

Ha valaki egyszer megkérdeznél, része vagy e az életemnek, csak ránéznék és elmosolyodnék és azt felelném: Igen, a legjobb része.

"Azt akarom, hogy legyen holnap, és újra holnap és újra, és azt akarom, hogy azokon a holnapokon minden percemet veled tölthessem."

Azt akarom,hogy az életem része legyél! Nem akarok nélküled élni. Te mutattad meg milyen az igaz szerelem. Te mutattad meg milyen amikor hiányzik valaki.

Szeretem a földet, amelyre lép, a levegőt, amelyet beszív, és mindent, amihez hozzáér, mindent, amit mond. Szeretem minden pillantását, minden mozdulatát, szeretem ŐT teljesen és egészen...! (Emily Bronte)

~Különlegesnek érzem magam, ha veled vagyok. Azért mert megtanítottál szeretni, darabokra tört szívvel is...~

Olyan vagyok nélküled; Mint a Facebook barátok nélkül, Mint a YouTube videók nélkül, Mint a Google találatok nélkül.

~ Azok, akik azt mondják, hogy Disneyland a legjobb hely a világon, még sohasem voltak a karjaid között.

Mikor a tekintetünk találkozik, ez az érzés bennem több, mint amit el tudok viselni.

Nem tudom, hogy mi vár még ránk az életben, de az biztos, hogy ha ezer évig élünk is, az én utolsó tiszta gondolatom te leszel, a tiéd pedig én! (...) Mert mi összetartozunk, bármi történt is.

A pokolban is lehet boldog az ember, ha együtt lehet azzal, akit szeret. (Wass Albert)

Kell, hogy szeres… Kell, hogy velem legyél… Mikor minden rosszra fordul, te mindig velem legyél.

Sosem fogom elfelejteni azt a pillanatot mikor rájöttem, hogy szerelek.

Ígérd meg azt, hogy kezed kezedből vissza nem veszed és szeretni fogsz, mikor már én is vén leszek. Heltai Jenő

Csak egyet, csak egyet szeretem, az összes többiben őt kerestem.

Az egyetlen ok, amiért képes vagyok minden egyes napot végigcsinálni, az a mosolyod...

Amikor úgy érzem hogy szomorú vagyok, csak ránézek a mosolyodra és én is mosolygok, és tudod miért? Mert csak te teszel engem igazán boldoggá. - Austin Mahone

Csodálni annyit jelent, mint elismerni az illetőről, hogy széles e bolygón ő a legszebb, a legjobban öltözött, a leggazdagabb és a legokosabb.

Te vagy nekem a legjobb minőségű fű, a legjobb ízű csoki, a legjobb ruha, a legjobb évjáratú bor, az első száll cigi a dobozba, a benzin illata, az utolsó óra pénteken, az utolsó gondolat elalvás előtt, és az első felkeléskor.

Amíg a szívem utolsót nem dobban, szeretni foglak az életemnél is jobban.

Te vagy a legjobb dolog,ami valaha az enyém lehetett..:)

Nem ismered fel életed legszebb napját, amíg benne nem vagy. Nyakig. A napot, amikor elkötelezed magad, valami, vagy valaki mellett.

Ha bújnék,csak hozzád,ha nevetnék,csak veled,ha mosolyognék,csak neked,ha sírnék,csak miattad...

Amikor meglátlak a legrosszabb napom is tökéletessé válik!

Egyszer csak eljön az a pillanat, amiben igazán nem is hittél. Meglátod Őt éledtben először, semmit sem tudsz róla, csak a nevét, de azt is csak az egyik barátodtól. Megmagyarázhatatlan módon olyan vonzás alakul ki felé, amit magad sem értesz. Csak annyit tudsz, hogy meg kell ismerned Őt.

Adok egy tanácsot. Egy nap találkozni fogsz valakivel. Rögtön tudni fogod,hogy problémás. De,maradj vele. Nagyobb szükséged lesz rá,mint neki rád.

Te voltál az első kiért tiszta szívből sírtam.

Ő volt az a srác, aki ha ne írt volna, akkor én írtam volna neki…

Amikor veled vagyok, nem kell azon fáradoznom, hogy boldog legyek… mert az vagyok.

Csak öt ne veszítsem el…

Ha szeretsz, add a kezed, és ne kérdezd, hogy hová megyünk, csak azt, hogy mindig együtt legyünk.

Szívem elé kiírtam: Fiúknak belépni tilos! Aztán jött Ő, és előhúzta a VIP kártyáját.

Az utolsó szívdobbanásban foglak elfelejteni téged.

Veled minden jó veled minden szép,

Veled minden perc ajándék.

Szeretlek. (…) És ez azt jelenti, hogy nem csak a szép dolgok miatt vagyok melletted. Itt vagyok, bármi történjék. Claudia Gray

Mindennap azt hiszem, máris fokozhatatlanul szeretlek. És másnap mindig arra ébredek, hogy több vagy nekem, mint tegnap. Vavyan Fable

Egy Nő igazán kiteljesülni olyan férfi mellett tud, aki ragyogtatja a lelkét!

A szerelem képes arra, hogy egyszer megérintsen és egy egész életre megmaradjon.

„Gőzöm sincs, hol leszünk majd 20, 40 vagy 50 év múlva. Nem tudom, kivé válunk. Nem tudom, hogy képes leszek-e neki megadni mindazt, amire vágyik. Millió dolog van, amiről fogalmam sincs. De egy dolog holtbiztos; hogy szeretem őt, és szeretni is fogom. Hajnaltól napnyugtáig, az életem végéig.”

Nekem a boldogsághoz egy valami kell. TE

Amikor veled vagyok, mindig azt kívánom, hogy bárcsak megállna az idő.

Amikor meglátlak téged, a szemeim apró szívecskékké válnak.

Nem tehetek róla, a szívem szereti.

Irigyelem azokat az embereket, akik mindennap látnak téged!!!

Mikor rám mosolyog duplán ver a szívem!

Fogd meg a kezem és ne enged el soha. Te vagy az életemben a legnagyobb csoda.

Nem én választottalak a szívem volt!

Életem legszebb pillanata volt, - mikor kinyitottam reggel a szemem és te feküdtél mellettem !

Csak két alkalommal akarok Veled lenni...MOST és ÖRÖKKÉ!

Az élet apró csodáihoz tartozik az is mikor te és én mi lettünk!!

Létezik a szőke herceg, csak az ENYÉM barna..

Összetartozunk, mint zsák meg a foltja, mint a Coca meg a Cola.

Szép dolog, mikor száj és szív egyetértenek.

A legnagyobb tömegben is megláttalak akkor, amikor első látásra beléd szerettem"

Lehet, hogy nem láthatlak annyiszor, ahányszor szeretnélek. Lehet, hogy nem tarthatlak minden éjjel a karjaim közt,

de a szívem mélyén biztosan tudom, hogy te vagy az egyetlen, akit szeretek és soha nem fogok elengedni!!!

Ha hozzád van kötve, akkor akármit csinálsz, úgyis visszatér.

Amikor veled találkoztam, akkor értettem meg, hogy az egész élet miről szól és hogy az emberek miért maradnak fent késő este valakire gondolva.

Mindig a hősöm leszel.

Nem akarlak elveszíteni, te vagy a mindenem.

Ha megkérdeznék tőlem, hogy mit szeretek benned, nem válaszolnék. Hiszen ezt nem lehet elmagyarázni, nem értenék meg. Ezt csak én érzem!

Én akarok lenni az ok, ami miatt lenézel a telefonodra és mosolyogsz!

Ha szeretsz valakit, szeresd őszintén tiszta szívvel! Aztán kérd az Isten, hogy ne vegye el tőled ezt a kincset!

Valóban mindig tudtam, hogy létezel, hogy vagy, hogy jössz. Nem tudtam, hogy honnan, de vártalak és bíztam abban, hogy egyszer megérkezel: jó időben, nem rosszkor, akkor, amikor felkészülünk.

Ha tudnád, hogy ver a szívem ha rólad van szó.

Amikor te rám mosolyogsz az számomra egyedi és különleges érzés. - Austin Mahone

Nem írsz, nem hívsz, nem keresel….Megértem. Ha mással látsz remélem megérted.

Tudom, hogy nem jössz, mégis jó várni. Hazudni kell a szívnek, hogy ne tudjon fájni.

„Ne sírj olyanért, aki nem sírna érted!” (Lauren Conrad)

"Az a személy, aki megmagyarázhatatlan boldogságot ad, adni fog majd megmagyarázhatatlan szomorúságot is." (Zayn Malik)

Szereted,mert megdobban a szíved minden alkalommal,amikor rá gondolsz. Mert neki öltözöl fel aznap, neki csinálod meg a hajad, neki vagy csinos. Mert minden pillantásoddal őt keresed a tömegben. Még akkor is ha tudod, hogy nem lehet ott. Mert egész nap róla álmodozol, hogy mi lenne ha.. Mert tökéletes, számodra legalábbis az.

Ki kellett volna nyitnod a szemed, és meglátni, hogy bolondultam érted.

Ha választanod kell köztem és valaki más között, ne válassz engem, félreállok. Képtelen lennék olyan valakivel lenni, aki bizonytalan abban, hogy engem akar, akinek mérlegelnie kell.

Ne válassz engem, mert én már nem téged választalak…!Manna OWell

Más nőnek talán százas mosolya van,

De nekem van két szemem, ami minden éjjel érted sír.

Akárhányszor eszembe jutsz, tenger gyűlik a barnaságba.

S a hullámok könnycseppenként törnek elő, mert nem vagy itt.

És nem is leszel.

Ha letudnék fogyni esküszöm én lennék a legboldogabb ember a világon.

Ha veszi a fáradtságot, hogy bosszantson, az azt jelenti, hogy még mindig fontos vagy neki.

Füst vagyok, mi elszáll, de nyomot hagy. Kávéd vagyok, mi feldob, ha nyomott vagy. Mosoly vagyok, néha mi ajkakon vonaglik. A tenger vagyok, mi csendes, vagy morajlik.

Néha egyetlen ember hiányától üresnek tűnik az egész világ.

Semmit se bántam meg amihez köze volt hozzád!!!

Több kárt okoztál bennem mint az eddig elszívót összes cigaretta.

Az idő nem segít, még mindig hiányzol.

Félek, hogy te nem fogsz emlékezni arra, ami nekem örök emlék marad!

Amilyen közel voltál,most olyan távol vagy.

Ha az ember szeret valakit - igazàn szeret -, az örökre nyomot hagy a lelkén. Lakat kerül a szívére, amelyet mindig magával visz. Lehet, hogy elveszíti vagy elajándékozza a kulcsot, ám a lakat akkor is örökre vele marad...(Cora Carmack)

Olyan voltam számára, mint egy rossz szokás, amivel egyik napról a másikra felhagyott. Cora Carmack)

Nem tudom mi a hihetetlenebb. Az, hogy volt köztünk valami vagy az, hogy nem lett belőle semmi.

CSAK AKKOR lépsz túl igazán valakin, ha találsz valaki mást, aki jobban érdekel nála.

Az idő talán begyógyítja a sebeket, de sohasem hoz feledést. /Nora Roberts/

Előfordulhat, hogy szeretsz valakit, mégis úgy döntesz, hogy nélküle élsz. /Nora Roberts/

Amióta megtudtam hogy eltűntél, a levegő megfagyott, és az idő megállt körülöttem...

Majd más megadja neki azt, amit én nem tudtam.

Te voltál a kedvenc tévedésem.

Legyél mással boldog, az egészségetekre iszom most meg ezt a kortyot

Imádom, hogy annyi közös van bennünk, viszont rohadtul utálom, hogy ezt nem veszed észre.

A hangja a régi volt, de a szavai megváltoztak.

Talán miattad lettem az aki most vagyok.

Ő volt a legrosszabb hibám, de a legjobb leckém.

"Rád vártam, miközben mások rám vártak."

"Azt hiszem, téged is csak mutatóba kaptalak a sorstól, hogy ilyen is lehetne, de úgysem lesz."

Talán egy nap én leszek az, akire szükséged lesz. De ne várj túl sokáig, mert lehet, hogy mikor te rájössz, hogy engem akarsz, én azon a napon fogom feladni a várakozást.

Hurrá. Kibírtam egy napot nélküled már csak egy élet kell.

Két dolog van, amibe nem tudok beletörődni. Az egyik, hogy vége a nyárnak. A másik, hogy nélküled léptem az őszbe.

Szeretnék találkozni azzal az emberrel, aki lettem volna, ha nem találkozom veled.

Holnap este a vonatban ülök és minden zökkenés, minden nyikorgás eszembe juttatja, hogy percről-percre messzebb kerülök tőle. És ő talán nem bánja, hogy nem vagyok ott, nem is gondol rám..

Volt néhány pillanatunk, ami csak a miénk marad…

Tudom, hogy nem jössz, mégis jó várni. Hazudni kell a szívnek, hogy ne tudjon fájni.

A magány nem gyógyít, az írás nem kezel, a gép nem gyógyír a delete nem vesz el…

A Te meg Én-ből sosem lesz Mi…

Hiányzol, mint idiótának az értelem.

Messze vagy tőlem, de nem vagyok árva hisz itt vagy velem a szívembe zárva!!!

…fel sem tűnik majd a hiányom…

Ami legjobban fáj, nem az, hogy nincs többé, (…) Ami igazán fáj, hogy emlékszel, hogy ott volt…

Ha egyszer írnék egy történetet, az életemről, ne lepődj meg amikor legalább egymilliószor meglátnád a nevedet!

Jön majd valaki aki , aki olyan szorosan fog ölelni, hogy a szíved darabjai összeforrnak.

Abba kéne hagynom a rajta való gondolkodást, mert te nem gondolsz rá. Soha.

És a virágok elhervadtak, a pillangók elszálltak , az emlékek megkoptak, te pedig eltűntél.

Éld meg mással, amihez én már kevés voltam neked!

Bárcsak itt lennél…

Ha tudnád hányszor gondolok rád nap mint nap.

Én csak most kezdek rájönni, hogy történjen bármi is…Mindig marad köztünk egy kapocs, ami téged hozzám fűzz. Sosem lesz olyan, hogy ne aggódjak érted. Sosem fordul elő, hogy ne számítson amit teszel. Mindig is fontos leszel számomra!

Azt hiszem, hogy egy részem mindig várni fog rád!

2016. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Látod?! Én örökre az maradok, akit akartál, de nem kaptál meg. Aki akart téged, de nem kapott meg. Akivel lehettél volna, de nem voltál. Aki lehetet volna veled, de nem volt… én leszek számodra minden ami lehetet volna, ha …

Nem kell egyedül élned a világban, ott van a testvéred.

"A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan!"

"Ritka szerencse, hogy olyan testvérem van, mint TE!"

Hülyének, hülye a barátja! Ez így van rendjén!

Míg nem vágják el a telefonvonalakat, míg van mondanivalónk, s amíg minden szorongásunk és örömünk meg akarjuk osztani egymással, addig barátok maradunk. Mindörökké !!!

Tudom hogy ez a legszebb, legőszintébb, legcsodásabb és legigazabb barátság, mert évek óta testvéremként szeretlek, és soha nem akarlak elveszíteni!

A legjobb barátnő tulajdonképpen egy testvér, akit az élet véletlenül elfelejtet neked adni.

„Van néhány olyan ember, akikkel nem kell mindennap beszélned, akik ezredszerre is végighallgatják tőled ugyanazt a történetet…és, ha te idiótaként viselkedsz, vagy addig nevetsz, amíg már sírnod kell, akkor is azt mondják: igen, Ő a legjobb barátom!”

„Egy igaz barát többet ér tízezer rokonnál.”

A Legjobb Barát az, akivel akár több órát át képes vagy beszélgetni a semmiről. Aki kiáll melletted, akármekkora hülyeséget csinálsz, és ha megkérdezik, büszkén vállalja, hogy igen Ő a Legjobb Barátom!

A barátság a legszebb ajándék az élet összes kincse felett!

Mennyi olyan barátság van, amit csak az iskola tartott össze.

A barátok akkor is vigyáznak az emberre, amikor nem látja be, hogy szüksége van rájuk. (Nora Roberts)

A régi barátok az életünk alapja, amelyre építkezhetünk. (Nora Roberts)

Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.

Elhull a virág, eliramlik az élet, de a mi barátságunk megmarad végleg.

“Amikor minden hír rossz, és az ég teljesen szürke, és az összes csoki elfogyott, az egyetlen vigasztaló gondolat, hogy van egy olyan barátom, mint te.”

“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.” Alban Goodier

„Minden barátság azzal a homályos érzéssel kezdődik, hogy valahol már találkoztunk. Mintha régen testvérek lettünk volna. S azért a találkozás csak viszontlátás. Amikor pedig az ember barátjától elszakad, tudja, hogy ez a távozás csak látszat. Valahol együtt marad vele úgy, ahogy együtt volt vele a találkozás előtt.” Hamvas Béla

„Az igaz barátság olyan, mint az egészség; csak akkor értékeled, mikor elvesztetted.” Colton, Charles Caleb

„A barát ismeri a szívemben lévő dalt, és eldúdolja nekem, amikor kezdem felejteni.” Donna Robert

Ha azt mondom, hogy te a legjobb barátnőm vagy, még meg sem közelítem a valóságot. Nekem te a nővérem vagy. Néha az anyám is, ami valljuk be, rám fér. Azért tudom, magam ilyen vakmerően beleverni a kalandokba, mert ő mindig mellettem áll. Mindig ott áll mellettem.

„Az igazi barát a legnagyobb kincs – és minden kincs közül ennek megszerzésére gondolunk legkevesebbet.” (La Rochefoucauld)

“A jó barát olyan valaki, akivel együtt semmi különöset nem tesz az ember, aztán rájön, hogy a “semmi különös” nagyon is különös. A jó barát mindent elmesél magáról neked. A jó barát olyan valaki, aki tényleg örül, ha győztél, és megdolgoztál a sikerért. Olyan valaki, aki előtt nem kell védekezned, és nem kell jó benyomást tenned rá. A jó barát ennek a sok csodálatos valakinek a megkapó egyvelege, akivel közös emlékeid lesznek majd, akinek adsz, és akitől kapsz – ő a “most és mindörökké jó barát.”

A barátságod hozott színt az életembe, még a legsötétebb időszakokban is, és én vagyok a legszerencsésebb ember a világon, hogy kaptam ezt az ajándékot. (Ahol a szivárvány véget ér)

Mi ketten igazán hűséges jó barátai tudtunk egymásnak lenni jóban, rosszban. (...) Az ember boldogságát csak az dönti el, ami lelkében van. Élhetünk egy és ugyanazon környezetben és mégis egészen más világban. (Dániel Anna)


Ha az ember rátalál a legjobb barátjára, az olyan, mintha szerelembe esne. (Elizabeth Wein)


"Ha barátokkal együtt utazik az ember, akkor nagyobb az esélye, hogy minden jól alakuljon."

Bármily ritka is az igazi szerelem, még mindig nem olyan ritka, mint az igazi barátság. (Francois de La Rochefoucauld)


Az idő mutatja meg igazán, hogy kik az igazi barátaid

A barátok jönnek mennek az életedben lehet belőlük sok vagy kevés elveszítheted őket vagy épp ujjakat szerezhetsz de egyikük sem lesz állandó. Ritka az életre szóló barátság de ha találsz valakit aki értékeli ahogy eszel a béna humorod aki aggódik vagy veled együtt örül akivel akár hányszor vesztek össze és ordibáltok egymással is ugyanúgy szeret aki már nem is a legjobb barátod hanem a másik feled. Na őt becsüld meg jól mert belőle nem lesz még egy.

Barátok voltunk diák majd főiskolás évek és a barátság úgy szép, ha örökre megmarad.

A legjobb barát lényege, hogy önmagad adhatod magad előtte, bármilyen is vagy♥ Megmutathatod a legrosszabb és a legjobb oldalaidat ♥ És bármi legyen is, szeret♥ Összeveszhettek, de ha haragszol is rá, tudod, hogy mindig a barátod marad.

2016. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!