Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Parrot ar drone semmi sem...

Parrot ar drone semmi sem látja a wifi jelét. Csa iphonal működik?

Figyelt kérdés
Acer laptopom látja de nem tud rá csatlakozni Sony m4 aqua telefonom meg nem is látja. Megoldás mondjuk arra ghogy laptopom tudjon hozzá csatlakozni és irányítani is tudjam vele ?

2016. márc. 27. 16:11
 1/2 anonim válasza:

Nekem egy Parrot bebop van, iPhone 5s, acer tablet, Samsung s2, Lenovo.

Nekem ezek mind csatlakoztak és működtek is tökéletesen sőt még ps3 kontrollerrel is igaz azt csak az s2- vel használtam viszont azzak szuper!

Nem gondolom hogy a telóddal vagy a laptopoddal lenne a gond próbáld meg az appot frissíteni vagy letörölni és újra telepíteni, a drónt meg reseteld le és kalibráld újra össze az eszözzel amiről vezérelni akarod.

2016. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az a baj hogy össze se tudom kalibrálni semmivel se laptop nem csatlakozik hozzá teló meg nem is látja
2016. márc. 29. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!