Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak feljönni a...

Montlikadani kérdése:

Miért nem tudnak feljönni a playerek a szerveremre?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 18:06
 1/7 Hintaloeteto válasza:

Ez nagyon tág kérdés!


Milyen játékról van szó?

Sokkal több infó kellene!

2016. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minecraft 1.7.2-es verzió. Azzal a No-IP-vel nem tudok semmit csinálni {ezt nem írtam be}, mert valamiért nem akar bejelentkezni pedig van G-Mail-lem.
2016. márc. 29. 08:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg a No-Ip-ről sikerült megcsinálnom csak azt mit megadtam ip-t neki azt másoltam és nem fogadta el. Miért van ez?
2016. márc. 31. 14:17
 4/7 Hintaloeteto válasza:
A minecrafton 2 féle képpen tudzs multyplayeren játszani(tudomásom szerint): egyik amikor a többjátékos módra mész és belépsz balamilyen szerverre. A másik amikor te futtatod a szervert és te tudod szerkeszteni stb. Ezt kicsit bonyolult létrehozni,főleg hogy kb minden verziováltás után máshogy kell.. Ez a probléma ugye? Ha igen akkor azt javaslom, hogy youtuben nézelőgy, rengeteg videó van fent ebben a témában! Ha az összeset megpróbáltad akkor utána részletesen írd le a problémát, hátha tudok segíteni. (megjegyzem, hogy ha win8ad van és hamachit használsz akkor elképzelhető h nem fog működni)
2016. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem ezt kérdeztem, amit te írtál hanem, hogy hogyan tudnak feljönni a szerómra a playerek {játékosok}. Már sok videót néztem meg róla, de még most se sikerül IP-t szereznem. Hostolni meg nem akarom, mert akkor mindig kelleni fizetni utána. Amúgy köszi a válaszodat!
2016. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintaloeteto válasza:

Ha a te sajád IP-det nem tudod előhívni akkor van egy olyan oldal ami kiírja az ipv4 (valami ilyesmi) meg az ipv6-t is. Írd be a googleba hogy myip. Az első lesz az. Neked az ip 4 kell. Ha egy játékos akar csatlakozni a szerverre akkor ezt az ip-t kell beírnia,utána kettőspont és egy 5 jegyű szám amit akkor ír ki a MK ha megnyitod lan-ra (belépsz a megnyitni kivánt mapbe, majd esc és megnyitás lanra gomb). Ez után fognak tudni feljönni a szerveredre. De csak azok akiknek megadod az ipdet meg ezt az 5 jegyű számot, és a fentiekben leírtak alapján csatlakoznak a 'zárt' szerveredre.


Ha jól értem akkor olyan szerót akarsz amire bárki fel tud menni, mint pl a skypvp stb stb. Ebben nincs nagyon gyakorlatom. Inkább a "bukkit" hamachis szervert csináltam régebben, ha barátoddal akarsz játszani akkor ezt javaslom (nem feltétlen szükséges hamachi).


A 'nyilt' szervernél, ahová bárki be tud lépni, azt egy kicsit máshogy kell megoldani.. Ha privát üzenetben felveszed velem a kapcsolatot akkor és elküldöd az ipdet akkor tudok segíteni megoldani a problémát. Így látatlanba elég nehéz mit mondani.


Mind e mellett elképzelhető hogy nem azzal van a gond h a szervert rosszúl állítottad be,hanem valahol máshol van letíltva ez a funkció. Érdemes megnézegetni a windows tűzfalat, defendert kikapcsolni, átmenetileg letiltani.

2016. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen. Megadom a skype nevem és majd beszélünk. Ezt mind megcsináltam már lekapcsoltam a tűzfalat meg minden, de így sem sikerült csak akkor tudnak feljönni, ha a Hamachit letöltik. Köszönöm a válaszod!
2016. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!