Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy az...

Noncsicat kérdése:

Ti hisztek abban, hogy az álmoknak jelentése van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már egy ideje bejön egy srác, de meglepő, hogy soha nem álmodtam vele. Aztán egyszer csak azt álmodtam, hogy a sulimban voltunk, és egy osztálytársam bevallotta neki, hogy egy ideje bejön neki (bocsi, ezt nem tudtam jobban megfogalmazni) de mondta hogy hát neki más tetszik, és a haverja mondta hogy én. Ezzel nem is foglalkoztam, mert miért ne álmodhatnék vele? De aztán a suliban kiderült, hogy ennek a lánynak tényleg bejön. Aztán legközelebb (rá kb. 4 napra) azt álmodtam, hogy mire haza értem fenn volt a srác a szobámba és a gépemet nyomkodta tök természetesen) aztán rá egy hétre (azóta 2 hét telt el) azt álmodtam, hogy egy teraszon voltam és a haverjaival azt beszélték, hogy tőle balra áll 3 lány aki jól néz ki. (ezt én sem értettem, a másik kettő összefüggőbb volt) Azóta megint nem álmodtam vele. Az érdekes, vagyis ami engem elgondolkodtatott, hogy amikor ezeket álmodtam, másnap láttam, hogy bulizni voltak a haverjaival. Úristen, bocsánat, hogy ilyen hülyeséget írok, de annyira foglalkoztat ez az álom dolog. Én ráfogom arra, hogy mindig azt álmodjuk amire a belsőnk leginkább vágyik..
2016. márc. 28. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Arról álmodsz, ami többnyire foglalkoztat. Téged a srác foglalkoztat, ezért vele kapcsolatosat fogsz álmodni. Az agy feldolgozza az információkat. Az első esetben, ahol a pont annak a lánynak jött be, az véletlen volt.

Akit a horgászat érdekel leginkább az utóbbi időben, ő valószínűleg a horgászatról fog álmodik.

2016. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!