Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tesóm megtudta, hogy cigizek...

A tesóm megtudta, hogy cigizek és beköpött anyuéknak. Most őszintén ő is cigizik és mégis ilyen velem szemben. Mit tehetnék? :/ (többi lenn)

Figyelt kérdés

Egyik nap tesóm azzal állt elő, hogy hallotta, hogy cigizek és, hogy ez mennyire nem jó meg hasonlók, persze ő is cigizik már évek óta, persze tagadja előttem, de sokan mondták, hogy már több mint 5 éve is látták (most 20) éves,én 16), anyuék azt se tudják, hogy ő cigizik.Ő beköpött szó szerint, és akkor jött a hegyibeszéd anyutól.Persze tudom, hogy mennyire karos meg minden.Azt mondta, hogy ha még egyszer meghallja valakitől eltilt az összes dohányos barátomtól, én erre megmondtam, hogy akkor forever alone leszek, mivel minden baratom dohanyos, sőt az ismerőseim 90%-a.

Most őszintén szerintetek mit tegyek?



#dohányzás #testvéri bizalom
2016. márc. 28. 22:19
 1/1 anonim válasza:
79%
Szokj le. Komolyan mondom. Ha van benned elhatározás semmire sincs oly mértékben szükséged, ami nem az alapvető élethez kell. Szóval se alkohol, drog és hasonló dolgok amik nem jók. Hidd el minden fejben dől el. Nekem az ismerőseim 99%-a cigizik. És már kínálták, próbáltak rávenni. 3-ban anyám megtudta h már vannak az osztályomban cigisek (ami már tényleg gáz) és az évfolyamban, és megkérdezte h én cigizek -e. És azt mondta h nem haragszik érte, sőt venné nekem és eggyüt is cigizhetnénk. Persze nem cigizek. Nem hazudok kipróbáltam szívtam 1-2 slukkot. Nem volt bajom tőlle meg semmi. És volt egy kis érzésem h jó lenne még. De szartam rá és mondtam h kösz elég. Meg már vizipipáztam is. Akkor 3-an szívtuk el majdnem az egészet. Én is rendessen kivettem a részem. És utánna pár napig még hiányzott, de nem érdekelt. Hagytam a fenébe ezt a "vágyat". És már nincs gondom vele egyáltalán. Pedig volt rá bőven esélyem. Mint ahogy elmentem inni is. Amikor éreztem h már király, de még magamnál vagyok és jó nem ittam többet. Pedig bőven volt, és megvolt a csábítas is. De minden a fejben dől el. Ha van benned legalább annyi erő mint bennem (és az nem sok XD és most nem fizikai erőre gondoltam.) Akkor simán menni fog :) és nem azt nem kell meghallani h nehéz és rosz a leszokás. Semmi se olyan nehéz hogy ne tud megtenni. A korlátok hülyeségek. Az ember találta ki. Korlátlan lehetőségeid vannak. A testnek vannak korlátai. A mentális képességek korlátlanok. Ha bárki az mondja h valami lehetelen akkor az csak egy akadály. Ha mentális, szóval nem fizikai dologról van szó, akkor nincs lehetetlen. Akkor csinald meg és mond h: bocs. Nem figyeltem mit mondtál erre. Lehetetlen? Pedig megcsináltam. Le tudsz szokni. Meg se kell nagyon eröltetned magad. Csak nem nyúlsz hozzá. Nem mondom h ne gondolj rá vagy valami. Csak ne nyúlj hozzá és kész. Nem kell figyelembe venni. Ha kínálnak mond h kösz nem. Nem dohányzom. Nem hogy azt mond h megpróbálok leszokni! Hanem azt h nem dohányzom vagy már leszoktam. És h nem akarod! Ha tovább kínálnak elmondod h nem kell. És ha nagyon oda akarják adni, vedd el és add oda valakinek aki cigizik. Vagy lépj le. Ennyi. Hajrá :)
2016. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!