Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy sms...

Mennyibe kerülhet egy sms Magyarországról Spanyolországba? Hogy pontosítsak Buenos Airesbe. Úgy hogy nem magyar telefonszámot hívnék!

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Az megvan, hogy egy kontinenssel arrebb van Buenos Aires?


Egyebkent lehet szepen felmenni a szolgaltatod weboldalara, es megnezni a tarifakat, mivel a szolgaltatasi csomagodtol fuggoen 4-500%-os kulonbsegek is lehetnek az arakban.

2016. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen szolgáltatónál vagy, és ami fontosabb, hogy milyen díjcsomagban. De általánosságban elmondható, hogy egy külföldre küldött SMS függetlenül az országtól nem kerül többe 100 forintnál.

És ami még fontos, hogy Buenos Aires nem Spanyolországban van, hanem Argentínában.

2016. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Buenos Aires Argentínában van,Dél-Amerika ugye tudod?
2016. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igenigen tudom rosszul irtam le tényleg igazatok van! Tudom hogy Argentína! Elírtam mégegyszer elnézést!
2016. máj. 22. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!