Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Au Pair programmal lenne egy...

Au Pair programmal lenne egy pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Miután megcsinálom a szakmámat szeretnék kimenni au pairkedni. Aki volt már kint vagy kint van, tudna nekem írni? Legfőkébb Spanyolország érdekelne! Előre is nagyon szépen köszönöm :)

2016. márc. 29. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha spanyolorszagba mesz, akkor keszulj fel hogy nagyon keves penzert fognak halalra dolgoztatni. Angliat ajanlot inkabb, ott az eletkorulmenyek is jok, es eleg jo au pair csaladokat lehet kifogni.
2016. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2016. ápr. 3. 07:28
 3/4 anonim válasza:
Szia, egyetértek az előttem szólóval, én sem ajánlom Spanyolországot, viszont szerintem Angliába se menj. Ha bármilyen kérdésed van ezzel kapcsolatban, nyugodtan írj privit, mert jelenleg is aupairkedem. :)
2016. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom azóta kimentél-e, de ha nem, és még mindig érdekel, én tudok mesélni, mert voltam Spanyolországban au pair. Szóval írj, ha érdekel :)
2016. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!