Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » K-Popperek! Ti hogy szoktátok...

K-Popperek! Ti hogy szoktátok megjegyezni a bandatagok neveit, és hogy ismeritek fel őket?

Figyelt kérdés

Én eddig úgy csináltam, hogy minden tagot beírtam a Google képekbe, és egyenként megtanultam valamiről felismerni. Aztán / vagy közben csoportképen megpróbáltam (minél több képen) felismerni őket. A neveiket pedig hozzájuk párosítottam. Mostanában videókat is nézek, és ott is megpróbálom felismerni őket, majd akit nem tudok utánanézek, és a végén teljesen felismerem őket.

De érdekelne, ti hogy szoktátok ezt csinálni:DD



2016. márc. 29. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen tanulási módszerem.

Szerintem nem néznek ki ugyanúgy, így egyszerű különbséget tenni közöttük. A neveket pedig nem magolom be, általában egyből megjegyzem.

Természetesen csak azokat jegyzem meg akik érdekelnek.

Vannak olyan bandák akiktől hallottam 1-2 számot, de nem ismerem a tagokat, mert annyira azért nem érdekelnek.

2016. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne megjegyezni? A zene érdekel, nem az hogy néznek ki a tagok.
2016. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lucaluca20022002 válasza:
Igazából nekem sincs külön módszerem erre, főleg, ahogy az első is mondta, hogyha annyira nem izgatnak a tagok, de volt már olyan talán 2 banda esetében hogy mindenképp megakartam különböztetni őket, csak éppen annyian voltak, hogy azt se tudtam mivan XD Meg ez még amikor nem voltam annyira K-POP-os volt.. De úgy csináltam, hogy megnéztem valami videót. Olyanra gondolok, mint pl. egy Weekly Idol rész vagy egy sorozat tőlük vagy mittomén.. Vagy a másik megoldás a magolás, de én olyat még nem csináltam :)
2016. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!