Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan tanulni...

Hogyan lehet gyorsan tanulni és megjegyezni dolgokat?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsán tettem fel a kérdést....azaz igazság, hogy nyáron érettségiztem a tantárgyaim jók lettek :) lényegében 4-esek de sajnos egy tantárgy nem sikerült a matek...én tervezem, hogy jövőre szeretnék tovább tanulni de mondom ez az egy évem ne menjen el elmentem dolgozni nyáron ahogy tudtam azért gyakoroltam de nem maradtak meg most a munka mellett nem volt időm 3 műszakban dolgozom gyakorlatilag felkelek hajnalban míg odaérek másfélóra mivel átjárok dolgozni mert ahol lakom nem volt munka lehetőség..na igen! és du. hazaérek már szinte beesek az ágyba és jövőhéten kedden lesz a matek pótérettségi de szeretném ha sikerülne tudtok valami módszert ajánlani? kérlek segítsetek ! köszönöm előre is mindenkinek :)

2013. okt. 12. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet megbukni éretségin bármiből? Főleg matek, ha csak az első primitív ovis feladatokat csinálod meg, már átmentél.
2013. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem nem sikerült..:S talán az izgalom vagy nem tudom :s
2013. okt. 12. 15:45
 3/7 A kérdező kommentje:
te mennyit tanultál rá? :s nincs valami ötleted hogy mit csináljak?
2013. okt. 12. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tanultam rá, csak megcsináltam a korábbi évek feladtatait és 95 lett, sajnos a végét elcsesztem, mert a felügyelőtanárbácsit bámultam. csináld végig az összes feladatot és kész
2013. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben amúgy most azt csinálom :) köszönöm szépen a válaszodat :)
2013. okt. 12. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én javitozom most kedden amit nehéznek találok még tanulom én én is munka mellett csinálom ugyhogy átérzem a helyzeted .
2013. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem a ma este meg a holnapi nap még elég lsz :s tanulnunk...
2013. okt. 13. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!