Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi a maximum korkülömbség?

Mennyi a maximum korkülömbség?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön :) Régóta ismerem, de sok év van köztünk, azaz 8... :( ... és eddig nem volt olyan fiatal baránője mint én hanem csak tényleg 1-5 évvel fiatalabbak. Úgyhogy nemtudom. De jó kapcsolatba vagyunk, barátságra gondolok. És ki is jelentette a barátainak, akik vagy 25 évesek, hogy én most nagyon is jóba vagyok vele. Én meg így, hàt jó:D

2016. márc. 30. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
És ő is nagyon jóban van veled? Nem úgy értem! Tisztel, becsül, törődik veled, illedelmes, ízlésesen humoros, figyel rád? Az általánosan elfogadott korkülönbség 4-5 év. Lehet harminc is, a férfi lehet fiatalabb is. Problémák minden kapcsolatban adódhatnak. A túl nagy életkorbeli eltérés hosszú távon ritkán működik.
2016. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm aki 20 évvel fiatalabb a párjánál mégis minden rendben van köztük. A szülem közt 10 év van, másik rokonaim közt meg 17. A 8 év nem sok;)
2016. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!