Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyedülálló pályakezdő vagyok,...

Egyedülálló pályakezdő vagyok,150 ezret keresek havonta, de mégsem tudnék albérletbe költözni, mert az albérlet ára után semmim se maradna. Mit javasoltok, hol hogyan keressek lakást?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapesten keresed (?) mert akkor nem lepődök meg azon, hogy 150_ből és nem jönnél ki ...
2016. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ott keresek. Nagyon el vagyok keseredve, hogy egyedül nem megy.

Egyedüli fizetéssel nem tudom, hogy lehetne lakást találni....

2016. márc. 30. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Ugy, hogy lejjebb adsz az igenyeidbol. Nem kotelezo egyedul lakni, lehet am szobat is berelni. Meg nem feltetlenul a belvarosban kell keresgelni, hanem kulsobb keruletekben, nem ujepitesu garzonokat, hanem panelt, stb. stb.
2016. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezekkel az igényekkel nem lenne baj részemről, nem fontos, hogy belváros legyen, és hogy új építésű legyen. Ismersz netán olyan oldalt, ami neked bevált?


Lakótárstól picit félek, bár tisztában vagyok vele, hogy sokan laknak így, csak nekem ez a terület ismeretlen, és félek a rossz tapasztalattól.

2016. márc. 30. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!