Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyre többször más munkakörben...

Egyre többször más munkakörben foglalkoztatnak illetve tovább kell dolgoznom?

Figyelt kérdés

Raktárosként lettem felvéve.

06:00-tól 14:00 ig szól a munkaidőm megbeszéltek alapján ( bejelentve csak 4 órába vagyok)


beleegyeztem, hogy besegítek néha néha sofőröknek címkihordásban.


így megörököltem minden héten fixen pénteken egy vidéki kört ( 200km oda helyszínen kb 50 és még 200km vissza) az az 450km minden pénteken, ehhez hozzácsapódott néha még 1-1 600KM es nap.


ez nem is zavart mindameddig ameddig elbírtam indulni időben hajnalban 6 kor és 14 óra illetve 15 óra között hazaértem.


Lassan két hónapja, hogy mindig más okból kifolyólag nem bírok elindulni reggel 6 helyett csak 10-11-12 óra körül... így a hazaérkezésem is meghosszabbodik 4-5-6 órával...... ez nekem nem igazán tetszik, eddig kiharcoltam már hogy 6 helyett ilyen napokon amikor tudom nincs teherautó 7 re járjak dolgozni de akkor is minimum 7-10 ig a raktáros munkát végzem utána meg indulok fuvarba.


magyarán többet dolgozok és nem a megbeszélt időpontban végzem.


ez nekem nem tetszik hiszen a napi teendőimet nem tudom a megszokott ütemben elvégezni stb....


szerintetek mit tudnék tenni az ügy érdekében ?


Gondoltam előállok azzal, akkor megyek csak fuvarba ha legkésőbb 07:00 kor eltudok indulni..... mert különben ugrik az egész napom.. szerintetek?



2016. márc. 30. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tehetsz, megpróbálhatsz ultimátumot adni a munkáltatódnak, de előfordulhat, hogy azt mondja, ha nem tetszik el lehet menni. Hivatalosan nem tehetsz panaszt (munkaügyi bíróság pld.), mert a végén te jársz rosszul. Gondolom a tényleges fizetésed nem annyi, mint ami a 4 órás munkaszerződésben van, ergo egy része után nem adózol.
2016. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!