Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyennek tartjátok az Invitelt?

Milyennek tartjátok az Invitelt?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat.☺

2016. márc. 31. 12:30
 1/4 piriiiii ***** válasza:

Az internet-szolgáltatásról tudok véleményt nyújtani, itthon az van jó ideje. Saját háztartásba nem választanám, de most nem én döntök ilyen dolgok felől egyelőre.

Nem kifejezetten gyors (legalábbis torrentezni nem lehet vele), vannak rossz napjai, mikor elég lassú. A múltkor egy hónapig nem volt erre internet, mert valami elromlott, ami több szolgáltatás-használóra is kiterjedt, de azt mondták az elején, hogy legfeljebb 72 óra alatt megcsinálják, aztán úgy viselkedtek, mint az öregasszony a halállal...

Valamelyik nap is egyszer csak eltűnt az internet, bár jött a szerelő rögtön másnap, ahogy hívtuk, és megoldotta a gondot, de akkor is...

Azért lehet vele zenét hallgatni, nagyjából online filmet nézni is. De itt nálunk mondjuk egy 1 gigás film számára kell legalább 4-5 óra, hogy lejöjjön, ha korlátlanra van állítva a letöltés és nem csinálok semmi mást a neten. És az 1 giga szerintem elég kevés...

2016. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiii ***** válasza:
Ez a nincs internet dolog amúgy már régebben is előfordult.
2016. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokáig Inviteles voltam.

Nagyon rossz... Sz*r.

2016. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ADSL és VDSL nem jó ! Kábel szerintem még elmegy 15/5 30/10

60/20 csomagok nem olyan rosszak ! De a TV szolgáltatásuk nem jó !

2016. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!