Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kudarcok nélkül nincs fejlődés?

Kudarcok nélkül nincs fejlődés?

Figyelt kérdés
ahhoz mindenképp belekell menni elviselni a kudarcokat a sok megalázást azzal hogy felvállalom magam valamibe, lehet hogy félévig ugyanazt a megalázást kapom és padlón vagyok, hogy lehet ezt birni ? illetve honnan lehet észrevenni hogy fejlődtem, vagy változtam ?
2016. ápr. 1. 15:02
 1/1 anonim válasza:
A kudarcokat éld meg úgy, hogy azok ne legyenek számodra stresszes okok. Emiatt ne búsulj sokat, mert különben bedilizel. Nem szabad! Amikor kudarcok érnek vállald fel! Senki sem tökéletes. Mindenki kudarcok árán tanul. Valaki könnyen, valaki nehezen. Megaláznak vigyorogj a képükbe és mond magadnak: Én felvállaltam olyan teendőket, vagy olyan dolgokat amivel kudarcok árán is elértem a célom. Mindig legyen legalább egy kitűzött célod! Nem kell belemenni a kudarcokba. Nem csak a kudarcok árán lehet "fejlődni"=érettebbé válni. Azzal meg nem kell foglalkozni, hogy fejlődsz vagy változol. Az magától kialakul idővel. Ha te nem is fogod látni, de mások fogják.
2016. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!