Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy újraindul...

Mi lehet az oka hogy újraindul a gépem?

Figyelt kérdés

A gépem rendszertelen időközönként újraindul,viszonylag új gépről beszélünk pár hónspja van meg.

A konfig:

i5 4460

Gigabyte b85m

2x4 giga hyperx ram

Gigabyte gtx960 2gb windforce oc

1tb western digital blue

Corsair cx500

Windows 7-et használok.


Mi lenne az amit itthon is megtudnék nézni,mielőtt szerelőhoz vagy máshoz fordulnék?



2016. ápr. 1. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Első dolog:

A procid nem melegszik túl? akár kézzel is ha tapogatod a házat, vagy csak bekapcsolsz egy programot ami méri a hőmérsékletet (65°-nál magasabb már rossz)


Esetleg megnézheted, hogy a tápod működik-e rendesen.


Vagy újratelepítheted a windowst.

2016. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:

Én is túlmelegedésre tippelnék, de azért mehet az 65 fölé is.


A procihűtő jól fel van téve?

Hűtőpaszta van?

Gyári hűtőt használsz?

2016. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

65 fölött tartósan nem jó.

persze, mehet, ideiglenesen, 70 fokon is üzemelhet egy darabig, de ha túl sokáig hagyod úgy akkor bajok lesznek.


Nem véletlenül figyelmeztet még a leg alapabb rendszerfigyelő is nagy piros betűkkel a 65°-nál.

2016. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gyári hűtőt használok,én is egyből a túlmelegedésre gyanakodtam,de még játék közben sem ment nagyon 55 foknál tovább.

Ha nem hardware probléma nem lehetséges,hogy a nem eredeti windowsal van gond?

2016. ápr. 2. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!