Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok helyen olvastam hogy Luke...

Sok helyen olvastam hogy Luke Hemmings és Arzaylea szakítottak. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Remélem :D
2016. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is xd
2016. ápr. 12. 20:37
 3/9 anonim válasza:
Sajnos nem xd
2016. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az egész kapcsolatuk FAKE. Elvileg csak a paparazzik előtt játszák a szerelmest, ha meg nincsenek kamerák le sem szarják egymást. Eleinte volt köztük valami de aztán Arzaylea túl sokat drámázott és Luke megunta. Ha vége a turnénak akkor elvileg vége lesz ennek a színjátéknak is
2016. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lili.petki válasza:
szakítottak, de most újra összejöttek, es Arzika csatlakozott a turnéjukhoz
2016. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Arzaylea..de utálom...
2016. júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem Luke jobbat érdemel, mint ez a hülye Arzaylea.
2016. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én is hallottam, hogy elvileg csak a turné miatt vannak együtt, és én is remélem, hogy szétmennek, nem azért, mert sajnálnám Luke boldogságát, meg hogy nem állok mellette, csak egyszerűen (szerintem) felháborító amit az a lány csinál, már ha igazak ezek a hírek. Mondhatják, hogy nem vagyok igazi rajongó, mert nem tudom elfogadni Arzit, de ne várja el senki, hogy egy ilyen lányt szeressek. :D Beletörődni beletörődtem, de remélem, hogy tényleg hamarosan vége, mert nem akarom, hogy Luke és a fiúk közé álljon vagy 'megrontsa' Lukeot a füves szokásaival...:/
2016. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Nem. Nem igaz. Luke szereti Arzayleat, és most kövezettek meg, de én is. Semmit nem tett azért, hogy mi utáljuk őt. Igenis szereti a rajongókat! Ha nem szeretné őket, akkor szerintetek fotózkodna velük? Rakna ki a twitterjére fanartokat? Nem hiszem...

Amúgy is, ha mi szeretjük Lukeyt, márpedig őt mindebki szeretni, akkor Arzayleát is el kell fogadnunk. És hülyeség a kinézete miatt utálni. Én imádom ahogy kinéz, sőt irigykedek. Majd egyszer jobban nézettek meg a sminkjét és a haját, azután gondolkozzatok el mennyi idő azt megcsinálni. És azt se ártana átgondolni, hogy Arzinak, hogy esik amikor egy csapat Hater odamegy, és nem szalonképes üneteket/kommentek ír neki/képei alá.

Továbba, nézettek fel Arzaylea és Luke Insta oldalára. Valentin-napon mindketten raktak ki, közös képet. Luke szokta szivecskézni Arz képeit, sőt meg Liz is.



Szóval nem. Nem szakítottak, és nem is csak látszatból vannak együtt.

2017. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!