Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hamisitott bérlet?

Agica323232 kérdése:

Hamisitott bérlet?

Figyelt kérdés
MAz lenne a kérdésem,milyen büntetésre szàmithatok ha a helyi buszon àtirt dátumu bérlettel utazta.A potdihat megfizettem de feljelentés indult ellenem..Hibàztam de tudom késö bànat...jàrt màr valaki igy??

2016. ápr. 1. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Magánokirat-hamisítás, büntetendő.


[link]

2016. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy magánokirat-hamisítás, ami vétségnek számít és max. 1 év szabadságvesztéssel büntetendő.


Nem jártam még így, de a tippem egyébként az, hogy valószínűleg kapsz még pénzbírságot, esetleg megrovást, ha egyébként büntetlen előéletű vagy. Nem hinném, hogy egy bérletért egy évre lecsuknának.

2016. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Lehet.

De bekerül a priuszba, és legközelebb - BÁRMIÉRT - már letöltendő börtön jár.

Ezentúl igencsak meg kell húznod magad.

2016. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megkel huznom magamat....nem vagyok bünözö...szoval azert ennyire nem ilyedek meg ha ezzel ez volt a célod...màsnak nagyobb bünei vannak mégsem laposkuszásban közlekednek...elözö két válaszadònak pedig köszönöm az informáciòt...
2016. ápr. 2. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem megijedni kell, hanem meggondolni, hogy mit csinálsz.

És arra gondolni, hogy az egy lehetőségedet már eljátszottad. Több nincs.

2016. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!