Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jöhet egy beteg kérdés?

Jöhet egy beteg kérdés?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést csak akkor, és kizárásosan csak akkor olvasd el, ha erős idegzettel rendelkezel, vagy esetleg vevő vagy a kicsit flúgos/agymenéses hülyeségekre.


Srácok! Kinek mennyi volt a leghosszabb ideig tartó vizelése? Próbáltam utána olvasni, és szerintem csak én vagyok ilyen betegagyú, hogy ilyeneken jár az eszem, de engem érdekel, ki mennyi ideig tudta húzni? Nekem majdnem 2 percig sikerült húzni, de az már olyan volt, hogy felkelni alig tudtam annyira tele voltam folyadékkal, lehet most mindenki bolond embernek tart, talán az is vagyok, de bekaphatja aki a társadalom droidja akar lenni, ugyanis kellenek ilyen emberek is, mint én szerintem. Na mindegy, szóval?:D


2016. ápr. 2. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elárulod, hogy ezt miért a Játékok kategóriába tetted, én is elárulom.
2016. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele, de én nem stopperrel megyek klózetre...
2016. ápr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kellenek ilyen emberek is, mint én szerintem

igen kellenek, kulonben bezarnanak az elmegyogyintezetek...

2016. ápr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, ne legyél droid, legyél egyedi és tartsd vissza a vizelést. A rendszeresen túlfeszített hólyag egy idő után feladja, ismertek olyan esetek amikor ebbe halt bele valaki. Sok sikert!
2016. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 - Mert nem akartam a sporthoz rakni, mert akkor azért offolnak be :D:D:d


#2 - Én sem, csak egyszer alig tudtam felkelni, annyira kellett, és valahogy kipattant az agyamból, hogy ezt lemérem, mert tudtam, hogy ez most egy komoly lövészet lesz. :D:D:D


#3 - Kedves Andrysh! Már a nevedből lerí, hogy az intelligenciahányadosod felét se karcolja az enyémnek, már csak azért is lesajnállak, mert gratulálva tudom neked azt mondani, hogy te nyerted a heti jól megmondom lúzer díjat, ugyanis másnak sikerült egy kevésbé tolószékbe való kommentet írni. Még egyszer gratulálok, te biztos 10/10-es társadalom által elfogadott életet éltél eddigi "életed" során. :)


4# - Itt essek össze, ha volt erre máskor is példa, ez egy egyszeri dolog volt, és gondoltam jó poén lesz bohóckodni itt egyet, de látom itt mindenki olyan tökéletes, hogy csak a rommá offolás megy, mint mindig. :D

2016. ápr. 3. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!