Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kertes ház előtti rész az...

Kertes ház előtti rész az közterület?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem,h érdemes-e szólnom a szomszédomnak,h a hozzá jövök ne parkoljanak elém.Sokszor jövök haza és folyamatosan ott állnak meg.Direkt kiszedettem a bokrokat és letérköveztettem,h legyen hova állnom.Nagyon idegesitő,és ha tênyleg közterület is akkor nem tehetek ellene semmit?
2016. ápr. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kozterulet bizony. A tied az, ami a keriteseden BELUL van. Es igen, jogilag a vilagon semmit nem tehetsz, attol hogy lekoveztetted, meg nem lett a tied.
2016. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem állsz a kertbe vagy a kapubejáróba? Oda csak te állhatsz.
2016. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ezért nem szállok velük vitába.A kertbe a párom áll,én már nem férek be,ezért alakítattam ki ezt a kis részt,h ne keljen a kapuba állnom,ha esetleg elmegy ne kelljen ki-be állni./Csak megjegyzés kép,a szomszédomban 5 autó van,és csak elém állnak más szomszéd elé nem / Na de mind1 ez van....
2016. ápr. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!