Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt valaki olyan aki...

Van itt valaki olyan aki szokott v esetleg mar rendelt a wishrol? Ha igen lecci mondjatok velemenyt! Koszii

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 17:04
 1/3 Szofi11 ***** válasza:

Csak véleményeket olvastam róla, nem hallottam dícséretet, így inkább nem rendeltem.

Nem jó minőség, rossz méret, meg sem érkezett, semmi köze a termék képéhez. Ezek voltak, amiket olvastam.

Nem tudom, hogy mennyi a negatív élmények aránya, így én is kíváncsi vagyok, hogy másnak mi a tapasztalata.

2016. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én szoktam vásárolni, de néha szar minőségűt, küldenek, de van néha jó is köztük. Ruhát szerintem ne annyira vegyél, mert az általában rosszat küldenek.
2016. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Györi Balázs válasza:
én már nagyon sok dolgot rendeltem minden megjött ha természetesen olcson akarsz vásárolni nagyon akkor belefuthatsz rossz selejt dolgokba de nemmindig pl én rendeltem egy mp3 lejátszot hamar megérkezett és kiváló minöségű nagyon tetszik olcso volt ha magyar foritra átszámolom 600 ft ba kerult a szálitásal egyutt szóval nem nagy pénz és tényleg jó ruhákat is rendeltem már ha nem jó a méret visszatudod igényelni a pénzt és ugyanugy megtarthatod a ruhát szóval és általában 5 napon belul megis jelenik a bankártya egyenlegeden
2016. máj. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!