Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Január elején a barátommal...

Január elején a barátommal lefeküdtünk december végén jött meg de azóta nem. Február elején volt barnázásom és kis mennyiségű vérzésem. Csináltam ma tesztet pozítiv lett az egyik sőtét volt a másik halványabb. Biztos hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Vagy lehet petefészekciszta? Mert szokott szúrni a hasam jobb oldalon. És állitólag lehet ettől is
2016. ápr. 4. 17:42
 1/5 anonim válasza:
hát ömm...nem tudom hogy mennyire fogsz/fogtok örülni de Terhes vagy!
2016. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dertelik válasza:
Hát ez terhesség...nálam is így volt!! Alig látszott...aztán 4napra rá csináltam egyet reggel és egyértelmüen pozitiv lett!
2016. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elején kicsit nem sorrendben vannak az időpontok!

Ha decemberben még volt mensid, de a január elejei szeretkezés óta nem volt mensid, akkor terhes vagy...

2016. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne haragudj, de december végén jött meg utoljára, és csak most neztél tesztet, orvosnál meg nem voltál? És itt a gyakorin kerdezed, hátha petefeszek cisztaaa??🙈

Lehet hogy az, várj még pár hónapot hátha kiderül az igazság...😅

Bocs...

2023. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jaaa hogy ez egy 16 os kérdés😂😂😂

Na mizu?

Terhes voltál?????

2023. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!