Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc gombotok a...

Melyik a kedvenc gombotok a billentyűzeten?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy a koszt és a kopást elnézem, a WASD és a szóköz bal széle....
2016. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az enter, mert olyan megnyugtató amikor leütöm, az első billentyűztemen volt egy nagyon kellemes kattanás kísérete, tényleg kellemes élmény volt. Második nagy kedvenc talán a space billentyű. Ha pedig olyan hangulatomban vagyok, hogy egyedül szeretnék lenni, akkor az Esc, az olyan egyedülálló az egész billentyűzeten, míg a betűk olyan tizenkettőegytucat érzést adnak, a Tab az olyan van, de minek, a váltóbillentyűk meg csak a funkcióikért vannak. A funkcióbillentyűket nem annyira kedvelem egyébként, azok olyan osztályozó, materialista, egyenlő, jellemtelen tárgyak számomra. A numerikus részen pedig olyan kielemző, precíz, részletekbe menő érzés fog el, a mindent átható mennyiségek közti műveleteken át értelmezhető hatalmas egységbeli összefüggések feelingje.
2016. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

(még mindig az előző vagyok)

Amúgy meg tovább folyatva a kérdés gondolatmenetét, a táblagépek, okostelefonok képernyőbillentyűzete viszont számomra lelketlen, praktikusan kivonatolt semminek tűnnek. Mintha megölték volna a lelkét szó szerint. Mintha be volna scanelve egy teljesen analóg módon készült fotó vagy egy celluloid film, ami a digitális adathordozóra kerül a digitalizálás vagy a lelketlenítés folyamata során, az csak egy szintetizált, megfoghatatlan üresség, de számomra sohasem maga a film. De mondhattam volna az analóg é a digitális hang példáját is. Vagy a digitális fényképezőket. Tulajdonképpen a gépben megjelenő jelen írásomban megjelenő karakterek sem léteztek soha, bár kétségtelen, hogy az én elmém munkája által az a sorrendje, ami. Tisztán a lelkemből fogalmazom a gondolataim, az elmém, a tudatom által kerülnek lenyomásra ezek a gombok, majd elektromos impulzusok formájában átszeli a fél világot, hogy valahol szintén ez az impulzussorozat legyen tárolva egy (adatbázis)szervernek csúfolt számolóautomata adattárán, hogy vissza tudja olvasni egy másik gép a bele táplált rideg gépi parancsok hatására, ami által szintén elektromos impulzusok sorozataként átszeli a fél világot, hogy beleíródjon pont ugyanez a sorrend egy ugyanolyan elvű számolóautomata műveleti memóriájába(ramnak csúfolják a földiek), amely folyamat végén ezek a soha nem létezett és soha nem létező karakterek felvillannak egy erre kifejlesztett lelketlen kijelzőn(legyen az crt, lcd vagy akár plazma).

2016. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(még mindig az előző vagyok) Szerintem ez a kérdés valahol az emberek kategóriát vagy az emberi tulajdonságokat is lefedi, szeretem ám az ilyen egyszerű, hülyének tűnő kérdéseket. Szinte mélységében megdolgoztataja a világról eddig összegyűjtött ismereteimet, segít megkeresni a lelket, mintha megpróbálnánk elemzéssel eljutni oda, hogy mi is a lélek, hol is lakik, mert ha belegondolunk, vannak akik konkrétan tudják, van fogalmuk róla, csak szavakkal nem tudják kifejezni. Ez már majdnem az élet értelme kategória, azt is szívesen leírnám, csak el vagyok fáradva, a testemnek pihenésre van szüksége.
2016. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a backspace. Jó lenne ez a való világban is. Hülyeséget csinálok, baj ér, akkor csak nyomok egy visszatörlést…
2016. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2-3-4. válaszoló! Nagyon szépen kifejtetted, nagyon meghatódtam a válaszodtól! :D Akár könyvet is írhatnál! :D
2016. ápr. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!