Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OKJ-t lelehet tenni érettségi...

OKJ-t lelehet tenni érettségi nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én ott hagytam az iskolát még problémák miatt az utolsó előtti évben (pénzügyi bajok miatt) és most vagyok 18 éves jelenleg, semmi végzettség így sajnos.. és szeretnék kezdeni az életemmel valamit azt szeretném kérdezni hogy OKJ-re lehet-e menni vagy nem? szakmaként szakácsra gondoltam mivel imádok főzni férfi létemre és úgy érzem el is lennék nagyon ebben a szakmában, a pénz meg van rá és szeretnék ebbe ténylegesen belevágni..


köszönöm szépen a válaszokat!



2016. ápr. 5. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Rákeresel gugliban, hogy szakács okj, rákattintasz az első találatra, keresel egy telószámot, felhívod őket és megkérdezed!
2016. ápr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak olyan szakmák amik érettségire épülnek, meg vannak olyanok, amikhez elég a 8 általános, vagy egy szakmunkás.
2016. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!