Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok. Mikor...

17 éves srác vagyok. Mikor ott van az alkalom hogy verekedjek. Akkor ráparázok. és sírógörcs keringet, és nem merek ütni. Hogy győzzem le ezeket hogy ne féljek odaütni és hogy ne keljen sirni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kerülném a bunyós helyzeteket, helyeket. Nálunk a családban és széles ismeretségi körben senki sem verekszik, még csak csúnyán sem beszél, mégis nagyszerű férfiak, fiúk vannak itt.(N)
2016. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:

Ne figyelj az #1-re.


Természetesen nem kell egy balhés, verekedős gyereknek lenned, kerülheted a konfliktusokat, de előfordulnak helyzetek amikor ütnöd kell, főleg fiatalon.


Ha fogod a párod kezét az utcán és beléd kötnek hogy a párod előtt fitogtathassák az erejüket, akkor oda kell tenned magad akkor is ha összevernek. Ne aggódj, nem késelnek meg, nem törik el minden csontod, nem halsz meg, de a párod szemében sokkal férfiasabb leszel ha visszaütsz és agyonvernek, mintha reszkető lábakkal a csajod mögé bújnál.


Én sem vagyok balhézós, bunyós típus, de azt ne hagyd hogy megszégyenítsenek. Ilyen helyzetekben felmegy az adrenalin, nem fogod annyira érezni a fájdalmat, üss amíg bírsz. Ha elkerülhetetlen a bunyó akkor üss először, ha van lehetőség elkerülni (a másiknak is csak a szája nagy), akkor küld el melegebb éghajlatra.

2016. ápr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ne aggódj, nem késelnek meg, nem törik el minden csontod, nem halsz meg"


Erre azért ne vegyél mérget, egy verekedés nagyon el tud fajulni és komoly következményei lehetnek. Te is okozhatsz olyan súlyos sérülést a másiknak, aminek már jogi következnényei is lehetnek, és az egész további életedre hatással lehet.

2016. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!