Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, egy ember meg...

Mit gondoltok, egy ember meg tudja változtatni a szeme színét az elméje erejével?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy napról napra más legyen, hanem például több hónap meditáció és koncentráció eredményeként.

2016. ápr. 7. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nap végére elég vörösek és szellemi munkát végzek.
2016. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az hülyeség, viszont az öklömmel 1 pillanat alatt kékre és zöldre tudom változtatni.
2016. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké, de tartósan, mondjuk kékről szürkére, csakis a szivárványhártyára gondolok.
2016. ápr. 7. 21:34
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy hallottam már olyat, hogy egy ember úgy győzte le a rákot, hogy sokat meditált, és az agyával harcolt a betegség ellen.Ebből kifolyólag miért ne lehetne egy ilyen ,,kis,, fizikai változást előidézni néhány hónap alatt?
2016. ápr. 7. 21:36
 5/15 anonim válasza:
Nem tudom,de szóljál ha sikerült mert én kéket szeretnék barnából
2016. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nagyon koncentrál rá, hogy például a sötétbarna szeme világosabbá változzon, akkor egy idő után el is hiszi, hogy viágosabb egy picivel, beleképzeli. Az emberi agy ilyen, képes elképzelni valótlan dolgokat. Ha igaz lenne, akkor szinte tökéletes emberek járkálnának. Mret lehetne magasságot is növelni vagy éppen összemenni, hajszínt "cserélni", barnítani/fehérítani a bőrt, stb.
2016. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És mi van akkor, ha nem mindenki képes erre, mert, mondjuk nincs hozzá elég türelmük, nem tudnak rá igazán koncentrálni?

Mindenkinek lehetne kockahasa is, de sok ember nem elég kitartó, hogy kifejlessze azt.

2016. ápr. 7. 21:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak a sithek tudnak ilyet.
2016. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Lehetséges, de erről a tudásunk elég korlátozott.Agykontrollnak nézz utána, olvasd el a gyógyíthatsz c. könyvet, ott leírnak érdekes dolgokat, amiket el lehet érni agykontrollal.A vizualizációval és a hittel csodákra képesek az emberek.Volt aki baleset után a megrövidült lábát visszanövesztette az eredeti méretre, a hit erejével.Senki nem tudja miket lehet elérni ezekkel a módszerekkel.Akár szemed színét, akár testmagasságot is lehet befolyásolni szerintem, meg sokminden mást is.Próbáld ki, aztán írj hogy sikerült-e :)

Én pl. a farkam méretét akarom másfél centivel megnöveszteni agykontrollal.

2016. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
kerdezo, nem kell minden ezos hulyeseget elhinni, amit a mindenegyben blogon olvasol. a szemed szinet ha beleszakadsz se tudod megvaltoztatni, egyszeruen azert, mert a szivarvanyhartya pigmentjeit a genjeid hatarozzak meg. a kockahasra vonatkozo hasonlatod is blodseg, az izmok edzessel torteno formalasa es a testzsir csokkentese puszta fiziologia es agyagcsere kerdese.
2016. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!