Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Névváltoztatás? Mennyibe kerül?

Névváltoztatás? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb mennyibe kerul egy nevvaltoztatas osszesen? Meglehet a harmadik nevet valtoztatni? (Marmint a masodik keresztnevet) Esetleg leszedni?



2016. ápr. 9. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

10 ezer forint ha sajat nevedet akarod megvaltoztatni

5 ezer, ha hazassagi nevet akarsz valtoztatni


Es igen lehet barmit, kiveve olyan nevet ami nem anyakonyvezetheto, illetve ha nem tudod bizonyitani, hogy felmenőd regi magyar vezetnevet sem vehetsz fel.

2016. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Iratok meg ilyenek mennyibe kerulnek? Mert probaltam utana nezni es valahol olyat talaltam hogy a tb es ado kartya ingyenes mashol meg hogy fizetos...

A szemelyi lakcimrol csak egyfelet talaltam igy bizok benne hogy az az amit talaltam...


Megy a zold kez! :)

2016. ápr. 10. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Adokartya es tb kartya adatvaltozasnal ingyenes.

Szemelyi es lakcim 2016. Jan. 1 ota ingyenes mindenformaban.


Egyedul a jogsi es a utlevel ami penzbe kerul. Ha jol emlekszem a jogsi 4ezer korul van. Utlevel meg valtpzo, mennyi evre akarod.


Bizonyitvanyokat nem szukseges ujat csinalni, csak habvalahova kell csatold hozza a vegzest, a nevvaltoztatasrol.

2016. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!