Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha még nem...

Szerintetek ciki, ha még nem láttam a Star Wars 7-et? Igazából nem is szeretném megnézni.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:

őszintén? mi a fene lenne benne ciki?


Én nem láttam, nem is fogom megnézni, se a következő 6 részt (igen, legalább még 6 jön belőlük)


te jársz jobban, nem költöd a pénzed, és nem vesztegeted el az idődet sem.

2016. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem ciki. Mindenki azt néz amit akar.
2016. ápr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Megnyugodhatsz.
2016. ápr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég baj...nem azért de maga a Star Wars filmek hozzátartoznak az alap műveltséghez ugyan úgy mint a Gyűrűk Ura is.


Az hogy nem láttad a 7.-ik részét az betudható annak hogy alig 5 hónapja jött ki a film, viszont neten már rengeteg helyen megtalálható jó minőségben így meg kellene nézni...

2016. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó válaszoló: ekkora baromságot életemben nem olvastam :'D Feldobtad a napomat.
2016. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
a star warst tényleg érdemes látni na de a gyűrűk urát hagyjuk már xd
2016. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Jó, elismerem, hogy a Star Wars az egyik legalapabb filmsorozat, de ez még nem jelenti azt, hogy mindenkinek muszáj lenne kívülről fújnia a filmek legfrissebb fejleményeit. Én egyébként kedvelem a SW-t, az előző filmeket is rengetegszer láttam, de ezt tényleg semmi kedvem nem volt megnézni, mert sem mint SW epizód, sem mint egyszerű filmalkotás nem érdekelt. Sőt, annyi rosszat hallottam róla, hogy most már még kevésbé érdekel.


Max akkor lenne ciki, ha belemennél valami beszélgetésbe a SW filmekről, vagy ha komolyabban akarnál a filmekkel és általában véve modern popkultúrával foglalkozni. Akkor már igenis elvárható lenne, hogy ismerd a filmet, hogy rendes véleményt tudj róla alkotni. De ha csak átlagemberként állsz hozzá, és nincs kedved megnézni, akkor nincs azzal baj, ha nem nézed meg. Én sem nézek meg filmeket csak azért, mert népszerűek vagy felkapottak.

2016. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!