Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha én szeretnék bevételt...

Ha én szeretnék bevételt szerezni magamnak úgy, hogy elindítok egy szerver és azon keresztül támogatást vagy rangot adni akkor abból lehet valami bajom mármint olyan hogy felkeres a NAV vagy valami?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen üzleti szolgáltatást nyújtasz (amiből bevételed származik), számlát kell adnod. Ha ezt nem teszed meg, bűncselekményt követsz el, és jogosan fog a NAV megkeresni.


Továbbá nem tudom, milyen szervert akarsz üzemeltetni, de ha nem te írtad a szoftvert, vagy nem fizetsz egy vagyont a legális használatáért, akkor ismét csak jogosan vagy perelhető.

2016. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de pl ha már játszottál minecraft szerveren és rangot akarsz úgymond rendelni akkor te arról nem kapsz számlát egyébként egy teamspeak szervert akarnék futtatni és ha mondjuk én megtudom oldani és ha mondjuk számlát akarok adni akkor mondjuk e-mailon keresztül el lehet e küldeni a be scannelt számlát ha kell, valaki eltud nekem küldeni egy linket vagy bármit ahol ilyen dolgok után lehet érdeklődni vagy intézni
2016. ápr. 10. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdésed alapján még nyilvánvalóan nem vagy 18 éves, a dolog részedről felejtős.
2016. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
online számlázó program kell hozzá és akkor küldheted e-mailben.
2016. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!