Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményt szeretnék kérni...

Véleményt szeretnék kérni erre a össze csapottszövegre?!

Figyelt kérdés

Írtam egy kisebb zenét hát inkább annak még azért nem mondanám mert még a közelébe sincs de mit gondoltok róla első ilyen ez mind fejből jött hírtelen véleményt kérek !


Én csak egy gyerek vagyok aki beteg

Aki úgy tolja mint awful a veszett

Haverok mellet mindig egy szintig

Kiállok hogy ha meg hintik

Akkor neki állok és beszállok

Legyen bármi vagy bárki klopffal neki állok

Ez így megy mint egy élet mert mi

Sok mindent megéltünk, és sok mindenért kiálltunk

De ők ott hagytak vagy lefagytak

Nem léptek semmit csak szobroztak

Ez így nem mehet tovább úgyhogy lépek

ezt jól jegyezzétek

Olyan mint egy vétek amit ezzel elértek

Lehet túl rímes a szövegem ne értsétek

félre de ezek így jöttek mint a kékek



2016. ápr. 10. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, tényleg elég összecsapott.


De rapp, szóval ez várható volt.

Attól függ milyen szemszögből nézzük, olvastam már rosszabbat, szóval ahhoz képest elmegy, de egyébként nem valami sokat mondó, vagy érdekes.

2016. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem zene, ez szöveg, és annak is elég gyenge.

Tipikus keménycsávóvagyok repmarhaság, ezeken mindig röhögnöm kell, ahogy egy tizenhároméves előadja, hogy ő már mennyi mindent megélt.


Formailag is nulla, nincs ritmusa, nincs lüktetése, a mélyebb értelmű gondolatokról, a költői megoldásokról (pl. metaforák) nem is beszélve.


Ez egy összecsapott szöveg, ahol a sorok néha rímelnek kicsit.

2016. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam komolyan haverokkal voltam egy házibuliba és beállva amikor már mindenki megkapta képet zenét hallgattunk bedobott a egyik haverom ilyen alapokat és elkezdtünk énekelni valamit és ez lett belőle nem gondoltam hogy komolyabban belemélyedek ebbe a rap műfajba csak kíváncsi voltam mások véleményére hogy mit gondolnak róla :"D De a második vélemény tetszett a legjobban kérek még ilyen komoly véleményeket :D Amúgy meg 20 éves vagyok ne értsétek félre hogy valami kis 14-15 éves kis srác aki a élet kemény dolgait próbálja leírni hogy mennyi mindent át élt már de ez akkor is jó látni hogy ilyen hülyeséget össze tudok hozni mármint azt a szöveget és komolyan adnak rá véleményt ez azért jó érzés részemről :) :"D
2016. ápr. 10. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Én igazán igyekeztem valami értelmes és építő kritikát, de egy összefüggéstelen, épphogy rímelő, valóban összecsapott izére nem tudok. Nem is tudom mit vártál ettől? Olyan, mint amit a tizenegy éves öcsém írt, és ezért nehezen hiszem el, hogy tényleg húsz éves lennél. Plusz a helyesírásod és szóhasználatod is elbizonytalanít, de mindegy. Mindenesetre ezen még nagyon sok mindent kell csiszolni, hogy dalszövegnek lehessen nevezni. A végére engedj meg egy kérdést! Nem bántani akarlak, de kérlek légy őszinte! Te meg vagy elégedve ezzel?
2016. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!