Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tudni a husky nevelés...

Mit kell tudni a husky neveléséről?

Figyelt kérdés
Ma kaptam a 2 hónapos kis csöppséget és gondoltam megkérdezem itt hátha tud valaki segíteni, hogy hogy kell nevelni egy kis huskyt? Szófogadó, könnyen tanul vagy nem?
2016. ápr. 10. 13:46
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Nagyon remélem,hogy nem egy tizenéves gyerek vagy,mert akkor valószínüleg te is kikészülnél,ahogy én is.Mint minden gyerek,én is imádtam azokat a kék szemeket,és addig rinyáltam a szüleimnek,amíg meg nem vehettem egyet a saját pénzemből.Énis 2 hónaposan vettem,sokáig nem is volt vele gond,aztán nőttek a fogai,és kb. mindent ami elékerült szétcibált,összerágott.Próbáltuk leszoktatni,de sz.rt se ért,még mindig ezt teszi,pedig már 2 éves.

Szófogadónak nem nevezhetném,mert én nem igazán tudom dorgálni.

Ha elmegyünk itthonról több,mint 3 órára,kiszökik az utcára.Minden keritést szétrág,tönkretesz,ha kell akár átugorja is.Azaz nincs akadály.Édesapám már nagyon sok keritést csinált miatta.

Aztán jött a legnagyobb gond.Már legalább 20 csirkét ölt meg.Meg volt kissé verve,de semmit sem változott.Emellett növényt se lehet nagyon tartani mellette.Kiscicákkal ugyanez a mese,már megölt egyet.

Figyelmedbe ajánlom,hogy az enyém nem szereti a kisebb gyerekeket:/ ezzel vigyázni kell


Bevallom,mindez azért van mert nem visszük eleget mozogni és mert keveset vagyunk otthon.De én napi 7 órát iskolába vagyok,szüleim dolgoznak,szóval nincs mit tenni.Annyi az egész,hogy az utóbbi időben naponta 2 órát elmegyünk vele sétálni,talán azóta kicsit javult is.

Szóval számíts rá,hogy rengeteg időt kell majd rászánni,és kevés olyan dolog legyen körülötte,amit tönkre tud tenni.


Bocsáss meg a szörnyű fogalmazásom miatt!:)

remélem azért nem rémisztettelek el a drágaságtól,mert amúgy borzasztó aranyosak és tudnak ám szeretni!c:

13/l

2016. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!