Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul egy husky...

Mennyibe kerul egy husky kutya? Mit kell tudni rola alapvetoen?

Figyelt kérdés
szeretnek fogyni es szerintem sokat segitene egy kutya most egy huskyra gondoltam mindenap setaltatnam biztos fogynek ...neki is jo lenne nekem is mindenki nyerne ...szoval?:D

#ár #husky #alapveto dolgok
2013. máj. 8. 14:44
 1/3 anonim válasza:
38%

Szerintem ha már kutyát szeretnél, mindenképpen menjetek el a helyi menhelyre. Ha ott nem találtok, pontosan nem tudom mennyibe kerül ( attól függ hogy tenyésztőtől szeretnétek-e) de én a szibériai huskyt ajánlom. Annyi, hogy nagy udvarra van szüksége amin egész nap ellehet, kicsit makacs, nehezen tanítható ( nem mindegyik fajta). Mindennap játssz vele egy kicsit és vidd el sétálni.

Ja, és még azt is hallottam, hogy szeretik a nagyobb túrákat, tűrőképes kutyák.

2013. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eloljaro válasza:
Egy jó vérvonalbeli husky akivel nem lessz gondod kb:80 120000 forint. Alapvetően erős jellemek sokat kell velük foglalkozni nagy türelem kell! Nagyon makacsok de következetességel jól tanithatók szinte egész évben dobják a szőröket és ez egy évben kétszer felerősödik azaz teljesen bundát váltanak . Csak tenyésztötől ajánlom mert nagy sajna a szaporitó kör és nem tesz jót sem az állatoknak sem a gazdiknak !Ha ezekkel együtt tudsz élni sok sikert hozzájuk nagyon édesek nekem is kettő van.
2013. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt kell tudni róla hogy egyáltalán nem való mindenkinek!!! Rengeteg apróhirdetés van a neten, megunt huskyról, vagy éppen a szánhúzó alapítványnál a kidobott huskykról. Szaporítóknál elég gyenge a fajta felhozatal (csúnyák és betegek), és van pofájuk a fajta jellegű keverékekért 35-40-50 ezreket is elkérni. Tenyésztőtől drágábban lehet venni igazi szibériai huskyt, úgy tudom hobby célra már 60 ezer Ft-tól. A sétával nem elégíted ki a mozgásigényét, nagyon szeretnek futni, állandóan mehetnékük van. A kertet szeretik szétásni, a macskákat, tyúkot, madarakat levadászni (meg is öli), a magas kerítést is simán átmásszák, szeretnek szökni, vonyítani. Rengeteg szőrt vedlenek le, és elég makacs állat. "most sokat segítene mert szeretnék fogyni" és ha lefogysz vagy megunod a sétát akkor megy a kennelbe a kutya vagy mi? Egy szibériai husky jó esetben 14 évig el. Gondolkozz ezen el.
2013. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!