Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor használhatok tampont?

Csalika00 kérdése:

Mikor használhatok tampont?

Figyelt kérdés
13 èves vagyok ès azt szeretnèm kèrdezni hogy használhatok-e tampont. Ha igen van kissebb ès nagyobb fajta? Azt is akkor cserèled amikor èpp elmèsz wcre? Ès vannak azok a kis műanyag izèben lèvő tampon azt hogy kell feltenni? Ès melyiket könnyebb? ☺☺☺ Lègyszives adjatok sok választ :) köcci
2016. ápr. 11. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Egyáltalán nem ajánlott a tampon ilyen fiatalon, fertőzéseket is könnyebben kaphatsz el amit nehéz kiküszöbölni.. 6 óránként kell cserélni max 8 , amúgy ha nem tudlak lebeszélni róla akkor én úgy kezdtem 16 évesen ami szinten kicsit korai volt de nyáron mar nem bírtam a betétet hogy a legminibbet vettem es amikor megjött első két nap nem használtam mert Mini túl kevés első két nap es túl sokszor kellene cserélni ami ki dörzsöl es egészségtelen fel sértheti a borod odalent szóval 3dik nap reggeltől Mini támpont használtam ,6 óránként cseréltem es nem aludtam abban ha tudtam h több lesz az alvás mint 8 óra a műanyagos ízét ensem tudom h kell de hülyeség is sztem :) elég ha kezet mosol alaposan mielőtt támpont felteszem mert a műanyagos téma higiéniai okokból van de egyszerűbb es olcsóbb kezet mosni , újjal sokkal könnyebb feltenni:)

2016. ápr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszi 😊😊
2016. ápr. 13. 06:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen
2016. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!