Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van valami jo...

Valakinek van valami jo tanacsa az otthoni gitartanulassal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Az van,hogy most 13 evesen elkezdtem otthon tanulni gitarozni.Le is töltöttem egy alkalmazást és szerintem menne de amikor lefogom a hangokat az akkordhoz sosem tiszta.Ezután próbálom egyesével a hangokat tisztitani de úgy sem megy.Ettöl annyira ideges leszek mindig,hogy legszivesebben kidobnek valamit az ablakon,es nem tudom hogy ez masoknal is igy van\volt amikor elkezdtek gitarozni?Es valakinek van valami jo tanacsa gitar tanulassal kapcsolatosan?Elöre is köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 12. 19:59
 1/2 Mojjo ***** válasza:

Én anno bőven nem teljes akkordokkal kezdtem a gitártanulást. Több egyszerű kis dalt tudtam lejátszani - nagyrészük monofónikus volt - mielőtt elkezdtem rátérni az akkordokra. Tehát már elég jól hozzászokott a kezem a gitár nyakához addigra. Ez azért jó, mert egyszerű, monofónikus daloknál/dallamoknál nem kell egyszerre sok ujjra figyelned, mint akkordoknál, tehát kezdéshez jobb.

Tudsz tabot olvasni? Ha igen, akkor a guitarnick.com -on vannak nagyon egyszerű, kezdőknek való tabok.

2016. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. ápr. 13. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!