Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok e nekem abban segiteni...

Berni0122 kérdése:

Tudtok e nekem abban segiteni hogy neten vásároltam telót amit egy hete letiltott a szolgáltató hogyan tudnám tovább használni? Mert szeretem ezt a telót csak ugye vodás volt de most semmilyen csak netezni tudok semmi mást kösszi a válaszokat

Figyelt kérdés
szeretném kikódolni vagy kikódoltatni
2016. ápr. 13. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőség:

törvénytelen mód - keresel ehhez értő embert, s reménykedsz, nem csípnek el

törvényes - felkeresed a vodát, s rendezed velük a dolgot

ha nincs akadálya, akkor kikódolják, persze pénzért

Persze csak akkor, ha nem sáros a dolog, amire van esély, mert miért is lett letiltva

Lehet lopott, nagyobb számlatartozás stb.

És mi van a telefonszámmal? Az maradt? Nem nálad keresik az előző tulajt?

2016. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az hogy a vodát felkeresem azt nem tudom hogy nekem segitenek e nem mert kártyát nem adott vele csak annyit mondott hogy vodás és meg vettem egy másik vodás kártyát egy hétig jól volt elértek minden de most már nem ebbe kérnék segitséget
2016. ápr. 13. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor mi a frászkarikában? Találjuk ki, hogy mit akarsz?

A telefon vodás, ha igaz. Ha a te SIM-ed nincs tiltva, mégsem tudsz telefonálni, akkor a készülék maga lett tiltva. Gyanús, hogy lopott.

2016. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen az én sim kártyám nincs letilvta de ebbe a telóba nem megy én is rájöttem hogy több mint valószinű hogy lopott de most akkor mit tudok a telóval csinálni
2016. ápr. 13. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit , legfeljebb csendbe maradsz mert ha nincs papírod hogy kitől vetted , téged fognak lopással vádolni.
2016. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nehezíti a helyzetedet, hogy ha tudtad azt, hogy le van tiltva, akkor feljelentés esetén magad is bajba sodrod, mert orgazdaságot állapíthatnak meg.

Ha semmi nyoma, semmi tanú nincs, akkor ki lehet esetleg dumálni. Akkor sem könnyű, főleg, ha feltűnően olcsó.

Vannak megbízható netes oldalak. Onnan kell vásárolni legközelebb. Azok ilyen esetben is tudnak segíteni.

2016. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!