Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Nem tudom hogy mit tegyek!

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok. Anyámat már 12 éves korom óta kéregetem hogy hagy szegyjem le a lábamról a szőrt. Csak a hónaljamon engedi. Nem tudom hogy mit tegyek mert beköszöntött a nyár. És a fiúk piszkálnának avval hogy szőrös a lábam. Tavaly is piszkáltak. Tesi óran is hosszú gatyában vagyok. De a lányok is szedik az osztályban. Mondtam ezeket neki hogy a lányok anyja meg persze megengedi...Mondja hogy ők is bolondok! Azt mondta ha le merem szedni akkor nagyon méltó büntetést fog adni érte. Nem tudom hogy mit csináljak segítsetek kérlek.

2016. ápr. 14. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem anyádat, ha a hónaljadon engedi, akkor a lábadon miért nem? Ő sem szedi a lábán? Mondd meg neki, hogy nem szeretnél egész nyáron hosszú nadrágban lenni.
2016. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyam szedi a labarol. Mondtam neki hogy akkor egesz nyaron hosszu nadragba fogok lenni. Erre az ő valasza az hogy akkor nem erdekel akkor abba leszel de megfogsz sulni.
2016. ápr. 15. 06:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van.
2016. máj. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy " mutter ha te szeded a lábadról akkor én is fogom vagy ha nekem nem lehet akkor te se szedd" kicsit áljj ki magadért
2018. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!