Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan vették el a táskámat...

Jogosan vették el a táskámat a Decathlonban? Történt veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kulturáltan igényes külsővel elmentünk a Decathlonba.Oda lép hozzánk a biztonsági őr hogy ad bilétát.Kérdeztem hogy milyen bilétára gondol amire azt felelte hogy az érték megőrzőbe be kell adnom a táskámat.Kérdeztem, hogy miért és azt mondja hogy ez az új rendszer.Mondom rendben nem mertem kötekedni.(megjegyzem 7db kis szekrény volt az össze vásárlóra)kérdeztem azt is hogy ez muszáj-e erre azt felelte igen mert ő is be van kamerázva.A kezembe szorongatva a pénztárcával kellett vásárolnom.Vásárlás közben láttam hogy mindenkinél ott van a táska.Most így haza érve nagyon naivnak érzem magam és többé nem adom be a táskámat szerintem ezt nem tehetik meg.Vagy mégis?Mit gondoltok?
2016. ápr. 14. 17:21
 1/3 anonim válasza:
Nem vehetik el! Max akkor ha börönd mèretû
2016. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy "mostanába divatos" kis méretű hátizsák volt.
2016. ápr. 23. 22:59
 3/3 Feederimmortal válasza:

Szúrópróba szerűen végzik ezt!


Megteheti,mert nem veszi el,csak lerakatja veled,egy álltalad zárt rekeszbe! A kulcs is nállad marad!

2016. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!