Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van egy videó amit a...

Ha van egy videó amit a YouTube letiltott szerzői jogi okok miatt akkor azt hogyan tudnám megtekinteni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=lXFtibR0_7w már mindennel próbálkoztam de semmi nem jött be "1000" éves tutorialok vannak fent YouTubeon hogy hogyan lehet megtekinteni de egyik sem működik bár az egyik converter valami szart letöltött de megnyitottam és ez orosz nő kezdett el beszélni... aki tud kérem segítsen!

2016. ápr. 15. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hàt, ha nem tüntették màr fel màsik oldalon (màrpedg herbyt nemigen fogjàk) akkor szerintem màr sehogy
2016. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát oké akkor m1 azért köszi.
2016. ápr. 16. 00:06
 3/5 San Bernardo ***** válasza:
Ha a YT (valószínűleg szerzői/tulajdonosi jogi kérésre) letiltotta a letöltést, akkor sehogy (a YT-ról). Gondolj bele, a YT is azért a jóhíre miatt (is) működhet, mert teljesen tiszteletben tartja a szerzői letiltásokat, és ezért mindent megtesz.
2016. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát van egy bizonyos partner cég a special effects media ami annyit tesz (persze ezen kívül més sok dolgot) hogy ha felraksz egy videót és azt ha másnál megtalálja akkor letiltja hát ez a videó fent van herbynél csak nem nyilvános így nem lehet megtekinteni :/
2016. ápr. 16. 10:06
 5/5 anonim válasza:

És abban az esetben mi a helyzet, he agy banda hivatalos csatornájára feltöltött videót titltja le a kiadója?


Vegyük például az Evanescence új kilppjét amit egyik napról a másikra le tiltott az SME? A többi klippjüket nem a bandának, csak ezt az egyet!!


https://www.youtube.com/watch?v=TZ1pXOPkqdA

jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!