Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliban mért netfit-es...

A suliban mért netfit-es testzsírszázalék jól meghatározott adatt?

Figyelt kérdés

Elméletileg hiztam 6 kilót ami nem hiszem hogy csak zsir lenne hanem inkább erősödtem és nem is látszik rajtam különösebben. A suliban mikor egy éve megmérték 18% volt most meg 20%. Amikor rá kell állni egy mérlegszerüségre és ilyen telefonzsinóron logó biciklikormányt válmagasságba kell tartani az pontosan méri a testzsírszázalékot? :D


Mert hallottam olyat hogy ilyenkor kihuzzák a bőrt a hason és az alapján is meg stb. Teljes méréseket hol lehet végeztetni?


2016. ápr. 16. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A testtömeg indexhez kell a testmagasság, a testsúly az életkor és a nem.


az a 'mérlegszerűség' egy mérleg, amiben van egy magasság mérésére szolgáló rész is.


Ha híztál 6 kilót, akkor híztál 6 kilót, az nem számít, hogy izom, vagy háj.

2016. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oke de én a Testzsírszázalékot kérdeztem.
2016. ápr. 16. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem pontos az a mérés, mint ahogy ezek a mérleggel működő testzsírszázalék-mérők általában sem azok, inkább csak tájékoztató jellegű. Vagyis ha valaki nagyon sovány, vagy nagyon kövér, az kiütközik belőle, de egyébként ne adj nagyon sokat rá.


Egyébként fiú vagy vagy lány, illetve milyen magas és milyen nehéz vagy?

2016. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!