Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen lehetek cirkuszos...

14 évesen lehetek cirkuszos (Artista, idomár, akármi)?

Figyelt kérdés
A szüleim megengednék, mert tudják hogy "mióta az eszemet tudom"cirkuszos szeretnék lenni.

2016. ápr. 16. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán járj artistaképzőbe.
2016. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Talán ilyen iskola csak Pesten van, én meg Nyíregyi vagyok.
2016. ápr. 16. 21:32
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Látom, nagyon régi (5 napos) a kérdésed. Én szerintem ne akarj te cirkuszban dolgozni! A netenbkering egy video a cirkuszosokrol akik ufy verik az allatokat, mint a huzat. Este mrgneztem, hogy huhh, vajon mi lesz. Hat sirtam+aludtam egyben, miutan megneztem. Kerlek ne legyel idomar, artista, vagy akarmi! Pluszban ne menjetek cirkuszba, mert az allatok felelembol csinaljak azt, amit. Egy elefant fellepes kozben vadult meg 1994-ben, vagy nemtom mikor! Avval, ha megneztek egy Showt tamogazjatok azokat, akik ezt csinaljak szegeny allatokkal!


Koszonom hogy vegigolvastad!


23/F

2016. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Én is láttam azt a videót. És én is elítélem azokat, akik verik , bántják az állatokat. De 100%-ban biztos vagyok abban, hogy ahová én szeretnék menni, ott egy ujjal sem bántják őket. Sőt.
2016. ápr. 21. 21:52
 5/8 anonim válasza:
Még fiatal vagy. Ha elég eleven, talpraesett és szívós vagy hozzá, akkor bátraké a világ :) De ha okos vagy, jó tanuló, akkor az a véleményem, hogy ne tékozold el magad erre a pályára.
2016. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat ha azt vesszuk, akkor eleg jo tanulo vagyok. De attol meg tanulnek, hogy ilyesmit csinalok :D
2016. jún. 13. 22:11
 7/8 anonim válasza:
Sziaa nagyon örülök h rádtaláltam,mert en is cirkuszos akarok lenni :)) Össze kene fognunk es egy olyan cirkuszt csinalni amit mi akarunk...remélem megnezed az uzim így 1 evvel kesobb..am lány vagy??
2017. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia én most vagyok 14 de nekem is ez a célom. Előző válaszoló, engem is kereshetsz bármikor
2019. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!