Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felcsavarható rajztábla,...

Felcsavarható rajztábla, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy olyan táblára, ami nagy, kb 2 négyzetméteres. Nem használnám állandóan ezt a táblát, csak amikor projekteket tervezek, szóval szeretném, ha valahogy csökkenteni lehetne a méretét, aztán beszórni a szekrénybe vagy az ágy alá. Arra gondoltam, hogy a legegyszerűbb módszer erre, ha valami felcsavarható szövetből van. A kérdésem az, hogy létezik e ilyen, mert nekem google semmit nem dobott ezekre a kulcsszavakra???

2016. ápr. 17. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szövet? azt semmiképpen sem fogod te újra használni...


Lehet kapni nagy rajztáblát, simán a falon is hagyhatod, nem lesz annak semmi baja.

2016. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Tudom, hogy lehet kapni, nem az a gondom, hogy baja lesz, hanem hogy nem akarom elől hagyni, csak akkor kell, ha éppen dolgozom valamin. Leginkább ilyesmikhez: [link] ha járatos vagy a szoftverfejlesztésben. Ikeás papírt írják, mint megoldást, de én valami újra felhasználhatót szerettem volna. Ha más nem, akkor marad az.
2016. ápr. 18. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, még mindig nem értem miért baj, ha elől marad.


Brainstormingnak is hívják a dolgot és nem csak a szoftverfejlesztésben használják.


Szóval komolyan nem tudom miért baj az, ha ott marad a falon.


Egyéb lehetőség nincsen, max ha több guriga papírt veszel, de mivel újrafelhasználhatóra vágysz, az sem jó.

2016. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez igazából a brainstorming DDD-vel kombinálva, szóval nem a klasszikus változat. A lényegen ez mondjuk sokat nem változtat.


Véges a helyem és sokszor több projektet viszek egyszerre, szóval ha az egyik elől marad, akkor a másiknak már nem jut hely. Lehet, hogy mégis a papír guriga a jó megoldás, mert egy táblán nehéz több projektet vinni. A másik, amire gondoltam, hogy kivetítem számítógépről, és valamilyen gráf szerkesztőt használok, mondjuk yed-et. Kösz az inputot.

2016. ápr. 19. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja értem, igen, így lehet,hogy azzal jársz a legjobban.


Egy kivetítő és egy számítógép kombináció.


Esetleg egy 'okostábla', ami egy tollat is érzékel, így végülis egy tábla fent marad a falon, de bármikor másik projektet húzhatsz rá.

2016. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!